Юні науковці серед спілчан - з надією на плідну співпрацю

Юні науковці серед спілчан - з надією на плідну співпрацю Чергова зустріч київських МАНівців з поетами відбулась 10 жовтня в Національній спілці письменників України. Юні науковці взяли участь у роботі літературного об’єднання «Радосинь». Традиційно актив секції літературної творчості відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН відвідує цю установу декілька разів на рік. Отже, вже на початку жовтня юні літератори мали змогу відновити роботу у студії. Талановиті учні мали змогу поспілкуватися зі своїми старшими колегами, заслухали нові твори відомих метрів і звичайно ж, представили власні доробки.


Творчість МАНівців була високо поцінована членами Національної спілки письменників України. Вони зауважили, що молоде покоління вразило їх тонким чуттям мови, оригінальним поглядом на життя, а також високими естетичними ідеалами. Отже, саме ці юні таланти зможуть достойно продовжити найкращі традиції української літератури та подарувати їй нові яскраві твори.

Зустріч завершилася жвавим обговоренням сучасного літературного процесу. Всі учасники висловили надію на подальшу плідну співпрацю. А це означає, що ще не раз молоді поети відвідають Спілку, яка, ми сподіваємось, дуже скоро стане їхньою другою домівкою.Версія для друку Опубліковано: 14 Жовтня 2013