Євроінтеграційні процеси. Погляд молоді

Євроінтеграційні процеси. Погляд молоді 21 жовтня учні-члени відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді взяли участь у роботі науково-практичної конференції молодих учених «Еволюція наукової думки в контексті європейського вибору України», що проходила в Університеті економіки та права «КРОК».


Питання, пов’язані з розглядом стратегічних напрямів загалом та наукових перспектив зокрема, в контексті сучасного розвитку України, завжди є в центрі уваги, і тому долучення юних дослідників до роботи цієї конференції є, безперечно, актуальною справою.

Із доповідями у роботі Секції 10: «Роль суспільних інститутів у процесах євроінтеграції» виступили:Бабенко Юлія. «Зміни в Україні після вступу до ЄС: можливості та загрози»Бородчак Олександра. «Релігія як елемент культури суспільства»Вовк Вадим. «Проблеми відносин «Україна-НАТО»Джолос Марія. «Формування елементів громадянського суспільства в Україні в процесі революції гідності»Логош Вікторія. «Ставлення молоді до євроінтеграційних процесів: історичний аспект»Махбубян Марія. «Адаптація законодавства України до європейських стандартів у сфері гендерної політики держави»Опалинський Ярослав. «Роль ЗМІ в процесах євроінтеграції»Сніжко Валерія. «Вплив сім’ї на соціальну поведінку дитини»

У сучасному світі посилюються інтеграційні процеси у багатьох сферах суспільного життя, тому питання, які порушувалися та обговорювалися на науковому зібранні,  набувають важливого значення. Питання освіти, науки та наукової думки є складовими євроінтеграційного процесу та базисом наукової діяльності та досліджень.Під час закриття конференції були заслухані висновки кожної секції, на підставі яких будуть прийняті Загальні рекомендації конференції. На заключній церемонії керівники секцій поділилися своїми позитивними враженнями від обговорення дискусійних питань сучасної науки.Всі учасники заходубули нагороджені сертифікатами.Версія для друку Опубліковано: 26 Жовтня 2015