«Взаємодія та координація діяльності КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді»

«Взаємодія та координація діяльності КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» 22 вересня 2016 року за ініціативи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва та Київської Малої академії наук учнівської молоді була проведена нарада для директорів (завідувачів) районних науково-методичних центрів (кабінетів) м. Києва, методистів НМЦ, відповідальних за роботу з обдарованими учнями, представників наукових товариств учнів - колективних членів МАН на тему «Взаємодія та координація діяльності КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» з районними філіями та науковими товариствами учнів - колективними членами МАН». Зустріч відбулася в Київському міському будинку учителя.


Начальник відділу науки, прогнозування та аналізу цільових програм Департаменту, кандидат педагогічних наук Світлана Іванівна Бабінець у вступному слові закцентувала увагу на вирішенні першочергових проблем навчального процесу в академії та окреслила основні стратегії щодо розвитку та підтримки творчої учнівської молоді у місті Києві.Директор    КПНЗ    «Київська   Мала   академія    наук   учнівської   молоді»   Володимир Олексійович Васинюк у своєму виступі звітував про виконання завдань, що були поставлені учасниками попередньої наради, проаналізував ряд питань співпраці Київської Малої академії наук учнівської молоді із навчальними закладами міста Києва у 2015-2016 н.р., ознайомив присутніх із планами роботи закладу у 2016-2017 н.р.Заступник директора академії з навчально-методичної роботи Ольга Миколаївна Гуменна наголосила на стрижневих векторах співпраці Київської Малої академії наук із районними філіями, науковими товариствами учнів-колективними членами МАН у 2016-2017 н.р., звернула увагу на специфіку діяльності закладу, розповівши про найбільш масштабні проекти, що реалізуються в межах науково-методичної теми для учнів міста Києва, та презентувала нові. Для учнівської молоді участь у проектах – це унікальна можливість отримати новий досвід у наукових дослідженнях, міжособистісному спілкуванні, представленні результатів своєї роботи.

У своїй  доповіді  заступник  директора   РНМЦ   Дніпровського   району м. Києва Наталія Анатоліївни Сидоренко запропонувала організувати системну співпрацю педагогічних і наукових керівників, створити базові школи для роботи з учнями-членами МАН та залучати до роботи в Київській МАН більшу кількість фахівців-науковців.Директор НВК «Домінанта», кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти України Світлана Василівна Уфімцева поділилася досвідом роботи наукового товариства учнів «Натхнення» НВК «Домінанта»  Дніпровського  району   м. Києва у контексті співпраці з Київською Малою академією наук.Опісля виступів відбулося обговорення актуальних питань щодо організації спільної роботи, а також було проведено анкетування учасників наради.

Започатковано цикл таких зустрічей з метою досягнення максимальної ефективності у спільній діяльності Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Київської МАН, районних науково-методичних центрів, навчальних закладів та наукових установ.Сподіваємося на успішну реалізацію поставлених завдань у вихованні обдарованої учнівської молоді, яка є головним інтелектуальним потенціалом нашої держави.Версія для друку Опубліковано: 23 Вересня 2016