ВИВЧАЄМО ЗІРКУ ТА СВАСТИКУ У РАМКАХ КУРСУ "СИМВОЛИ ТА ЗНАКИ" ВІД МУЗЕЙНОЇ ШКОЛИ "ПОКОЛІННЯ NEXT" РАЗОМ З "ОСОБЛИВІ"

ВИВЧАЄМО ЗІРКУ ТА СВАСТИКУ У РАМКАХ КУРСУ "СИМВОЛИ ТА ЗНАКИ" ВІД МУЗЕЙНОЇ ШКОЛИ "ПОКОЛІННЯ NEXT" РАЗОМ З "ОСОБЛИВІ" 31 жовтня відбулося друге заняття інклюзивного міждисциплінарного онлайн-курсу "Символи та знаки" від нашого улюбленого партнера - Музейної школи вихідного дня "Покоління NEXT", яка представляє "Національний Музей історії України у Другій світовій війні.

Мемориальний комплекс". Завдяки ініціативі та постiйній плідній співпраці з соціальним проектом "Особливі", вихованці відділення економіки Київської МАН віком від 6 до 14 років разом з дітками з особливими освітніми потребами та батьками на платформi Google Meet разом пізнають світову історію за допомогою найвідоміших та найяскравіших СИМВОЛІВ і ЗНАКІВ, що використовувалися у період з 1939 по 1945 рр.

Зірка та Свастика -старовинні символи, які у роки Другої світової війни стали втіленням двох основних воюючих сторін.
Учні мали унікальну можливість подивитися відео про походження та розвиток цих відомих символів, їх значення, використання у різні часи, роль у Другій світовій війні, присутність у експозиції Музею, заборону на їх використання, обговорити побачене, знайти економічні аспекти, відповісти на численнi питання ведучої.

Дякуємо нашій спікерці - Катерині Барановській, завідувачці сектору освітніх проектiв Музею за цікаву розповідь, а Вікторії Панасюк, керівниці соціального проекту "Особливі" - за ефективне партнерство.

Захід проходив у рамках проекту відділення економіки "Економісти без меж".

З нетерпiнням очікуємо 14 листопада, щоб заглибитись у наступну, не меньш хвилюючу тему, символ "OST"!

Версія для друку Опубліковано: 02 Листопада 2020