Вдалий старт у відділенні філософії та суспільствознавства

Вдалий старт у відділенні філософії та суспільствознавства Відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН розпочало ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Першою стартувала секція «Соціологія».

Тематика досліджень, які були представленні на постерному захисті та науковій конференції, є перспективною та безумовно на часі. Порушуються різновекторні соціальні проблеми в суспільстві та значущі ґрунтовні соціальні питання: зміни характеру дозвілля як фактору формування сімейних цінностей та духовної культури;  міжособистісні відносини учнівської молоді та різні уявлення про шлюб;  соціальне становлення дітей в дитячих будинках сімейного типу; розвиток суспільства та християнство.

Учні продемонстрували своє вміння проводити соціологічні опитування, аналізувати, визначати проблематику й пропонувати методи та моделі вирішення тих викликів, з якими стикнулись під час дослідження.

Варто зазначити, що безумовно всі порушені теми є актуальними, ґрунтовними та стосуються кожного з нас. Адже саме у секції «Соціологія» навчають учнів «розуміти» суспільство та взаємодіяти з ним.

Окрема подяка науковим та педагогічним керівникам, які допомогли юним науковцям підготуватись та продемонструвати свої інтелектуальні напрацювання.

А ще ми хочемо подякувати батькам наших вихованців. Ви підтримуєте небайдужість своїх дітей до викликів та проблем нашого суспільства.

І, звичайно, напуття молодим дослідникам: міркуйте, здійснюйте пошуки, реалізовуйтесь. Ставте перед собою завдання і кожен день прямуйте до власного успіху!

Версія для друку Опубліковано: 03 Лютого 2021