Українські вчені розробили інноваційні рішення для важкої промисловості

Українські вчені розробили інноваційні рішення для важкої промисловості Паливо з насіння, обігрівання будинків за допомогою теплої води із систем охолодження, використання BigData на промислових підприємствах – про ці та інші розробки розповідали українські вчені в Дніпрі у під час чергової зустрічі Tech Today Hub. Мова йшла про інноваційні рішення для важкої індустрії. Організаторами виступили некомерційна організація NDI Foundation, провідний мобільний оператор Vodafone Україна та промислова компанія ІНТЕРПАЙП.


На зустрічі українські вчені представили новітні розробки для важкої промисловості. Учасники Tech Today Hub познайомилися з інноваційними проектами провідних інститутів НАН України в сферах управління виробничими відходами, водоочищення та водопідготовки, енергоефективності, сучасних інструментів та матеріалів у металургії та машинобудування, а також цифрових технологій.Учасниками заходу стали понад 80 представників промислових компаній і науково-дослідних інститутів.З розробками українських вчених, представлених на Tech Today Hub, можна ознайомитися на сторінці проекту. "Прискорення, з яким трансформується сучасний світ, проявляється і в нашій країні теж. Події розвиваються стрімко. Два роки тому ми розпочали будівництво 3G. І тепер вже стоїмо на порозі нового технологічного переходу – до 4G, а це не просто нова технологія, це якісно інший стан і спосіб організації багатьох процесів у країні. Це нові продукти, рішення, відкриття, які зламають звичну логіку, змінять наше світовідчуття. Важка промисловість завжди була локомотивом української економіки. І підтримати це лідерство можна тільки впровадженням інновацій у виробництві, особливо виходячи на міжнародні ринки. Тому ми відкриті до співпраці з наукою та бізнесом, націленим на новаторство й високі технології", – зазначила генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова."Майбутнє промислових компаній безпосередньо залежить від застосування інноваційних рішень. Розробкою нової продукції і вдосконаленням технології виробництва труб, коліс і сталевої заготовки в нашій компанії займається окремий R&D департамент. Велика частина робіт спрямована на розширення продуктового портфеля для експортних ринків і враховує їх вимоги, які постійно зростають, – сказав директор з науково-дослідних робіт і технології процесів ІНТЕРПАЙП Геннадій Єсаулов. – Крім виробничої сфери, в компанії реалізуються проекти в області енергоефективності та нових цифрових технологій. Сподіваюся, зустрічі в такому форматі стануть регулярними, дозволять поглибити нашу експертизу і спільно виробити нові технічні рішення у відповідь на зміни ринку". Президент NDI Foundation Ольга Крупська розповіла, що розвиток складних технологічних галузей промисловості і, як наслідок, зростання української економіки, неможливі без регулярної комунікації між ключовими стейкхолдерами – промисловими компаніями та українськими вченими, а також державної підтримки. "Наша основна мета – побудувати ефективний комунікаційний майданчик, щоб бізнес і наука говорили "одною мовою", і створити умови, за яких українські наукомісткі розробки будуть все частіше знаходити прикладне застосування", – розповіла вона.

Tech Today Hub – національний майданчик для демонстрації передових розробок українських вчених; українських технологій і проектів для практичного впровадження, які допоможуть Україні здійснити технологічний прорив. Tech Today Hub працює за підтримки Національної академії наук України, Комітету ВР з питань освіти і науки, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, NDI Foundation та Vodafone Україна.ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залізничних коліс. Продукція компанії поставляється більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розташованих на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2016 році ІНТЕРПАЙП реалізував 572 тисяч тонн трубної та колісної продукції. У ІНТЕРПАЙП працюють 12 тисяч співробітників.За матеріалами: https://24tv.ua/Версія для друку Опубліковано: 04 Грудня 2017