Учні відділення української філології та мистецтвознавства долучились до роботи кінолекторію

Учні відділення української філології та мистецтвознавства долучились до роботи кінолекторію


Вихованці секцій української мови, літератури, літературної творчості та мистецтвознавства взяли участь в роботі кінолекторію Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 19 листопада молоді дослідники долучилися до перегляду першого українського патріотичного бойовика «Позивний Бандерас» і мали змогу поспілкуватися з його авторами.

Фільм глибоко вразив учнів і примусив замислитись не лише про війну на Сході України, а й про загальнолюдські цінності, самопожертву, любов до рідної землі. Ніхто не лишився байдужим. Після перегляду вихованці Київської МАН поспілкувалися з викладачами Інституту філології та обговорили не лише тематичний пласт стрічки, а й технічні деталі роботи над фільмом.

Зазначимо, що книжки та фільми, створені за подіями на Сході України, є прекрасним об’єктом для дослідження молодих науковців. Саме на них варто звернути увагу тим, хто обирає тему для МАНівської роботи. Адже цей матеріал є маловивченим та актуальним для сучасної україністики.

Версія для друку Опубліковано: 21 Листопада 2018