Участь Кагляк О.В. у тритижневому Марафоні з розвитку креативності від освітнього центру FivOne

Участь Кагляк О.В. у тритижневому Марафоні з розвитку креативності від освітнього центру FivOne Працівники відділення економіки безперервно підвищують власну педагогічну кваліфікацію. Але цього разу методистку відділення зацікавила можливість розвитку свого креативного інтелекту.

Олена Кагляк успішно завершила тритижневий Марафон "Розвиток креативності" від Освітнього центру "FiveOne". І центр, і Марафон започаткувала та організувала Каріна Семенко, випускниця відділення технічних та комп'ютерних наук Київської МАН!!!

Учасники Марафону на вибування щоденно одержували нові відеолекції, тести та домашні завдання на розвиток креативності на Telegram-каналі, який обновлявся кожного тижня. Тренеркою на Марафоні була харизматична та динамічна Мар'яна Боднар - інноваційна оперна співачка, яка раніше працювала у Секретаріаті Президента, але вирішила присвятити своє подальше життя улюбленому захопленню, солістка "Київського національного академічного театру оперети" та українсько-італійського музичного проєкту Twinsonix.

Учасники, які успішно виконали всі щоденні індивідуальні та командні завдання на розвиток креативності, включаючи завдання на створення власного стартапу, і Олена Кагляк зокрема, одержали дипломи (7 годин навчання). Тепер наша колега може застосовувати креативні нестандартні підходи при вирішенні повсякденних робочих завдань для розвитку вихованців та партнерів. Вона має практичні навички у темах:

- поєднання творчості, мистецтва та креативності;

- вправи для генерації креативних ідей:

- створення креативних  ідей у команді;

- розвиток особистих цінностей та креативних якостей;

- музика, театр та живопис як сфери розвитку креативності;

- розвиток підприємництва через креативне мислення;

- основи сучасного дизайну.

Пишаємось досягненнями нашої колеги та очікуємо нових креативних ідей від неї та вихованців відділення економіки, зокрема, у сферах підприємництва та створення  власних стартапів!

Версія для друку Опубліковано: 08 Грудня 2020