Нові виклики стимулюють до пошуків нових форм роботи. Підтвердженням цього є сьогоднішня щотижнева нарада адміністрації та керівників структурних підрозділів Київської МАН: вона відбулася у режимі онлайн за допомогою сучасних засобів комунікацій – платформи Zoom.
Наші співробітники обговорили як виконання тактичних завдань, так і стратегічних цілей. Особливо було наголошено на необхідності саме такої організації дистанційного навчання наших вихованців, оскільки саме у такому форматі працює наразі українська освіта. І Київська МАН, завдяки використанню інноваційних технологій у повсякденній практиці, досить мобільно перейшла на саме таку форму освітнього процесу.
Бажаємо всім здоров’я та успішного долучення до досягнень IT задля максимально ефективного переформатування свого робочого процесу!