Що треба для написання конкурентноспроможної науково-дослідницької роботи?

Що треба для написання конкурентноспроможної науково-дослідницької роботи?


Актуальність… Тема… Завдання…

Щороку ці питання постають не тільки перед учнями-МАНівцями, а й перед керівниками секцій відділення екології та аграрних наук. Як зробити роботу не тільки науковою, а й цікавою, корисною для свого міста та держави?

Щоб отримати відповіді, учні йдуть до нас в секції, а ми разом з ними –на профільні наукові конференції.

Відділення екології та аграрних наук взяло участь у  Міжнародній науково-практичній конференції «Соціальні та екологічні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання». Подія відбулася на базі Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП України і була присвячена 120-річчю НУБіП України та 15-річчю інституційного становлення FSC-ініціативи в Україні.

З вітальними словами до учасників звернулися організатори конференції – ректор НУБіП України, професор Станіслав Миколайович Ніколаєнко, заступник голови Держлісагентства України Володимир Налькович Бондар.

Теми доповідей розкривали такі питання:

• національна інвентаризація та моніторинг лісів;

• причини зміни лісових екосистем та як наслідок – зміна клімату;

• лісовий потенціал;

• режим лісокористування;

• ринкові інструменти для сталого ведення лісового господарства, формування лісової політики та стратегії розвитку та багато інших.

Цей міжнародний івент надав унікальну можливість дізнатися про сучасний стан світової екологічної науки, важливі досягнення у вирішенні її актуальних питань, він виконує роль платформи для пошуку відповідей на поставлені виклики, сприяє багатосторонньому діалогу науковців-вчених для сталого розвитку галузі лісового господарства.Саме ці теми і є актуальними та потребують подальшого активного дослідження науковців. А де науковці, там і МАНівці! Тож, приходьте до нас та отримайте свої теми науково-дослідницьких робіт!

 

Версія для друку Опубліковано: 25 Жовтня 2018