Планета Хумра: легенда про права людей

Планета Хумра: легенда про права людей До Дня святого Миколая Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) подарував юним дослідникам-журналістам з Київської Малої академії наук корисний та цікавий прес-показ нового повнометражного анімаційного фільму «Планета Хумра: легенда про права людей», створеного в рамках міжнародного культурно-просвітницького проекту (HUMRA) (Human Rights Animation) у просторі «Щастя HUB».


Герої мультфільму – кілька відчайдушних молодих хакерів – заповзялися зробити кібер-революцію проти уряду диктаторки Стабіліни, котра вже 500 років підтримує незламний порядок «стабільності та процвітання»  на планеті Хумра. У них є велика місія – донести послання головного історика Хумри Панкрата про те, що всю історію планети було сфальсифіковано. Однак чи вдасться хакерам добитися чогось більшого, аніж невеличкий кіберстрайк, якщо вся країна перебуває у важкому забутті під впливом «пілюль щастя»  і тотальної безнадії?!Після вітального слова почесних гостей та організаторів: сценариста  «Хумри…»  Хіхусом Джа,  посланцятолерантності Програми розвитку ООН в Україні Любка Дереша та представників державних і громадських освітніх закладів,перегляду  анімаційного фільму «Планета Хумра: легенда про права людей» розпочалася цікава дискусія за участі молодих лідерів та відомих правозахисників. Автор сценарію Хіхус Джа розповів  про ідею та історію створення мультфільму, особливості захисту прав особистості в сучасній державі, участь молодих людей (особливо тих, хто працює  в засобах масової комунікації) у захисті прав.

P.S. Наукова творчість учнів секції журналістики – це не лише стежина  у науковий мовознавчий усесвіт і в безмежний всесвіт соціальних комунікацій.   Це, перш за все,   участь саме в таких заходах, які  формують  певні етичні засади, правову освіту та відповідальність.  Версія для друку Опубліковано: 21 Грудня 2017