Осінь – пора агровиставок

Осінь – пора агровиставок Щороку восени одночасно зі збором урожаю розпочинають свою роботу численні агровиставки, фестивалі, ярмарки. Цей рік не став винятком, тож 23 вересня відділення екології та аграрних наук Київської МАН разом зі своїми вихованцями потрапило до ТРЦ «Art Mаll» на фестиваль ландшафту, рослин і квітів «Art Green Fest 2016», який, починаючи з 2015 року, є найбільшим в Україні.


Метою екскурсії був моніторинг ринку рослин як вітчизняних розсадників, так й інтродукованих;  консультування з ландшафтними дизайнерами та  підбір рослин для квітників і клумб, які можна використати  в озелененні пришкільної території.Фестиваль об’єднав у собі формати ярмарки, конкурсу, виставки, майстер-класу.  Майстер-клас з топіарної стрижки хвойних рослин, який презентував Олексій Бордусь, дуже вразив глядачів, оскільки за допомогою звичайних садових ножиць та секатора, наснаги і творчих ідей можна перетворити звичайні деревні рослини на витвори неймовірної краси та незвичайних форм: спіралі, кулі, пірамідки, куба, тваринки  та ін.

Відвідувати такі фестивалі дуже корисно, бо на цих заходах можна отримати дуже багато цікавої і дійсно важливої інформації від професіоналів у сфері озеленення. Це корисно не тільки ландшафтним дизайнерам, флористам, садівникам, агрономам, а й школярам, тому що діти можуть на власні очі побачити рослини та неймовірну кількість їх різновидів, пізнати їхню біологію, дізнатися про заходи щодо вирощування та догляду за рослинами, виявити новинки у сфері озеленення та запалити у собі вогник дослідника, обравши тему власної науково-дослідницької роботи.

Також  у рамках  програми фестивалю були представлені 10 робіт переможців І етапу конкурсу ландшафтних дизайнерів Art Green Projec. Усі відвідувачі виставки, які мали бажання, проголосувавши, визначили найкращого ландшафтного дизайнера 2016 року. Родзинкою ж фестивалю стали конкурси, у яких діти склали гідну конкуренцію майстрам ландшафтного дизайну і навіть змогли вибороти цінні призи – «Сертифікат на 1000 грн. для отримання рослин»  та додатково  − рослини, які в майбутньому будуть прикрашати територію їхньої улюбленої школи.

Ми дуже вдячні організаторам фестивалю за теплу обстановку, цікаві майстер-класи та конкурси, а особливо − Сергію Величанському, ведучому, який уміє наповнити атмосферу заходу гарним настроєм, радощами, сміхом і нікого не залишає без подарунка. Ось така цікава, пізнавальна та ще й економічно вигідна для школи екскурсія відбулася у відділенні екології та аграрних наук Київської МАН. Охочі долучитися до нашої екскурсійної програми, телефонуйте 0990775572 – Олена Миколаївна або пишіть    man-kiev-en@ukr.net.До зустрічі!Версія для друку Опубліковано: 26 Вересня 2016