Новий проєкт Київської МАН «5 хвилин Науки»

Новий проєкт Київської МАН «5 хвилин Науки» Наука врятує світ! Принаймні від викликів сьогодення – точно! З метою популяризації науки, ствердження суспільного розуміння того, що всі надбання цивілізації, якими ми користуємось, – це саме наукові досягнення, Київська МАН започатковує проєкт «5 хвилин науки», який щотижня транслюватиметься на ФБ-сторінці нашої академії.
Щотижня науковці, викладачі, вихованці Київської МАН – її топові винахідники -- у прямому ефірі розповідатимуть про актуальні питання розвитку їх наукової сфери. Слухачі зможуть поринути у світ науки та переконатись у тому, що він близький та захоплюючий!

Перший ефір проєкту відбудеться 03 червня о 10.00, а проведе його керівник секції «Розумне місто – безпечне для життя» відділення «Київ-столиця», керівник Навчально-практичного центру відновлювальної енергетики Київського професійного коледжу з посиленою військовою  та фізичною підготовкою Валентин Протопопов. Приєднуйтесь – і ви дізнаєтесь, яким буде наше завтра --- адже обличчя завтрашнього дня формує саме Наука!

Версія для друку Опубліковано: 02 Червня 2020