Навчальний рік – 2018/2019 завершився!

Навчальний рік – 2018/2019 завершився! Відділення української філології та мистецтвознавства 27 травня провело підсумкову сесію в актовій залі Інституту історії України НАН України. Святкова зустріч з учнями київських шкіл, батьками та вчителями пройшла в урочистій атмосфері. Завідувач відділення української філології та мистецтвознавства Іваненко Ірина Миколаївна виголосила вітальне слово, поділилася здобутками молодих науковців за 2018-2019 навчальний рік. Перспективи подальших наукових досліджень для учнів окреслила Єлісєєва Наталія Дмитрівна – керівник секції української літератури. Як досвідчений педагог, вона схарактеризувала особливості підготовки матеріалу в літній період. Керівник секції літературної творчості Годік Катерина Олександрівна розповіла про презентації, інтелектуальні ігри, а також інші заходи, які проводилися Київською МАН протягом навчального року. У 2018-2019 навчальному році на II (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні української філології та мистецтвознавства 403 учні виявили свою активність і завзятість, 198 з них стали переможцями. Наша гордість за поточний навчальний рік – це 3 золоті призери ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:


І місцеГоц Богдана Тарасівна, учениця 11 класу гімназії НПУ

імені М. П. Драгоманова, секція української мови;

 


І місцеТраузер Галина Вікторівна, учениця 11 класу НВК «Ерудит», секція української літератури;

 


І місцеАнцибора Єлизавета Віталіївна, учениця 10 класу ліцею «Наукова зміна», секція мистецтвознавства.

 


Співробітники відділення урочисто нагородили почесними дипломами та грамотами призерів ІІ (міського) етапу та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, а також вручили подяки та сертифікати вчителям, які внесли найбільш вагомий внесок у роботу секцій української мови, літератури, мистецтвознавства, фольклору та літературної творчості протягом року.

 


Дякуємо батькам, педагогічним та науковим керівникам за те, що ви охоче прищеплюєте дітям теоретичні знання та практичні вміння, які допомагають юним науковцям під час написання науково-дослідницьких робіт.

 


Відділення української філології та мистецтвознавства вітає учнів із успішним закінченням навчального року! Усім випускникам ми бажаємо успіхів під час складання ЗНО, а старшокласникам – творчої наснаги та наполегливості, які допоможуть їм у майбутньому навчальному році.

 


Бажаємо гарного літнього відпочинку та чекаємо на вас вже у вересні!Версія для друку Опубліковано: 28 Травня 2019