Науково-практичний семінар «Розвиток освіти в добу Української революції (1917-1921)»

Науково-практичний семінар «Розвиток освіти в добу Української революції (1917-1921)» 17 травня учні секції педагогіки відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН взяли участь в роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару «Розвиток освіти в добу Української революції (1917-1921)», що відбувся у приміщенні Київського міського будинку вчителя. Зі вступним словом до учасників семінару звернулася директор Державної науково-педагогічної бібліотеки України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Лариса Дмитрівна Березовська.
Особливо побажала плідної роботи та успіхів усім присутнім Ольга Василівна Сухомлинська, головний науковий співробітник відділу історії освіти ДНПБ ім. В.О. Сухомлинського, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України.Науковці у своїх виступах порушували питання джерельної бази дослідження розвитку освіти доби Української революції, нормативно-правового забезпечення, постаті освітян доби Української революції, освіти та виховання дітей та дорослих з особливими потребами за діяльності українських урядів.Родзинкою семінару став виступ дійсного члена Київської Малої академії наук, учениці 9 класу спеціалізованої школи №14 імені С.Ф. Грушевського Коцурак Юлії з доповіддю на тему «Історія школи №14 ім. С.Ф. Грушевського».

О.В. Сухомлинська наголосила на тому, що учні-члени Малої академії наук – це є майбутнє наукової еліти нашої держави, і науковці повинні всіляко підтримувати таких обдарованих дітей.За матеріалами семінару буде підготовлено та оприлюднено збірник тез доповідей в електронному форматі.Версія для друку Опубліковано: 18 Травня 2017