Наука про різдво

Наука про різдво Різдво – це свято, яке об’єднує весь світ! Воно стало невід’ємною частиною нашого життя з давніх часів. Це дні радості і надії на диво, час, коли ми, замріяні і натхненні,  бажаємо нових звершень.
Проте ми не лише мрійники,  що вірять у світле майбутнє, а і науковці. Ми намагаємося зрозуміти теологічні питання, що сьогодні існують в Українському християнстві.

Саме про такі питання ми говорили з Саганом Олександром Назаровичем - українським релігієзнавцем  філософом, публіцистом, журналістом,  доктором філософських наук, професором, членом Української Асоціації релігієзнавців (від 1993), Центрального правління Українського Біблійного Товариства (від 2001), НСЖУ (від 2005). Його експертна сфера: інституційний розвиток православ'я в Україні та світі, свобода совісті (законодавче забезпечення, практична реалізація), державно-церковні відносини, політологія релігії, міжнаціональні відносини; у 2018 році Олександр Назарович Саган брав участь у Об'єднавчому соборі українських православних церков.

Усі бажаючі послухати цю цікаву розповідь можуть прямо тут:

Версія для друку Опубліковано: 30 Грудня 2020