Наймолодші вихованці відділення технічних наук відвідали «ROBOfirst»

Наймолодші вихованці відділення технічних наук відвідали «ROBOfirst» 11 та 12 березня в Українському домі відбувся перший Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!». Це масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, у рамках якої талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 6 до 16 років зі всієї України продемонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури.


Захід викликав активний інтерес наймолодших вихованців секції робототехніки та машинобудування відділення технічних наук Київської МАН – учнів 3 класу спеціалізованої школи №304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій.З захопленням спостерігали юні науковці за грою роботів, брали участь у робоіграх (робофутбол, робоперегони, робот-захоплювач), LEGO-майстер-класах з малювання, архітектури, математики, програмування, географії, робототехніки, зі створення власної відеогри та вільному конструюванні за столиками з LEGO-деталями, малюванні власного шедевру з роботом Пікассо.

В рамках фестивалю було представлено два найбільших світових конкурси з науки та робототехніки – Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років). Більше тисячі дітей з усієї України продемонстрували своїх роботів, LEGO-моделі та інноваційні ідеї 130 стартапів та роботів на тему "Пліч-о-пліч із тваринами".

Усе побачене справило велике враження на юних дослідників і вони вирішили взяти участь у фестивалі наступного року вже не як глядачі, а як конкурсанти.Версія для друку Опубліковано: 21 Березня 2017