Музейний практикум на тему «Гроші та грошовий обіг на території Російської імперії»

Музейний практикум на тему «Гроші та грошовий обіг на території Російської імперії» Згідно з угодою про співпрацю між КМАНУМ та Національним музеєм історії України 17 січня відбувся черговий музейний практикум для членів секцій відділення історії на тему «Гроші та грошовий обіг на території Російської імперії». Заняття проводила старший науковий співробітник музею, завідувач сектору нумізматики Валентина Вікторівна Дубицька. Вона докладно розповіла про розвиток монетної справи на території Російської імперії, до складу якої входила у ХVІІ-ХІХ ст.


Україна, про різні монетні двори, на яких карбували гроші, про різні грошові номінали, техніку їх виготовлення та особливості. Дуже цікаво було дізнатися, яку інформацію несе в собі монета, як можна використати нумізматичні джерела для історичних та археологічних досліджень.

Після розповіді було проведено практичне заняття: дітям роздали монети, які вони повинні були знайти у спеціальних нумізматичних довідниках серед великої кількості схожих зразків. Всі захопилися цим процесом, із задоволенням шукали у потрібний зразок, допомагали один одному і разом раділи, коли знаходили правильне рішення.Версія для друку Опубліковано: 23 Січня 2014