Мер столиці відзначив київських МАНівців!

Мер столиці відзначив київських МАНівців! У Київській Малій академії наук завершився навчальний рік, але не завершуються приводи для радості та гордості за наших вихованців! Вони ще раз підтвердили своє право називатись кращими з найкращих! Розпорядженням № 441 від 04.06.21 «Про присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2021 році»:
в номінації «наукові досягнення» премія присуджена вихованці відділення технічних наук, учениці 11-го класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» Єлизаветі Лазаровій (до речі, єдиній школярці серед усіх лауреатів),

а в номінації «внесок у розвиток молодіжного руху» -- вихованцю відділення філософії та суспільствознавства, учню 10-го класу СЗОШ № 297 Роману Дмитришину!

Для Київської МАН особливо важливим є те, що наші вихованці здобувають визнання своєї діяльності не тільки у статусі юних науковців, а й як молодіжні лідери – це є свідченням того, що всебічний розвиток особистості у закладі є ефективним. А саме всебічний розвиток суспільно значимих рис наших вихованців є головною метою діяльності нашої академії.

Вітаємо Єлизавету та Романа з цим визнанням важливості, необхідності та перспективності їх діяльності, бажаємо натхнення й творчої наснаги! Не зупиняйтесь на досягнутому – вас чекають нові вершини та нові нагороди!

Окремі вітання батькам, науковим керівникам та педагогам! Успіхи ваших дітей зрощені вашою любов’ю, підтримкою та вірою в них!
Версія для друку Опубліковано: 07 Червня 2021