Медіародина завершила навчальний рік

Медіародина завершила навчальний рік 30 травня відбулася святкова онлайн-сесія відділення суспільних комунікацій Київської МАН. Цьогоріч на вже звичний формат онлайн-підсумків завітали не лише вихованці відділення, а й учні та колеги із багатьох загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти інших міст України. Відділення звітувало про роботу, досягнення, проєкти. А головними цього дня все-таки були наші переможці. У дружній атмосфері медіародина вітала переможців ІІ (міського) та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Всеукраїнського творчого конкурсу учнівських робіт «МедіаМАН-2021», Міжнародного конкурсу Workstory: робота в фокусі літератури, керівників учнів науково-дослідницьких та творчих проєктів, педагогічні колективи.

Досягнення юних талантів — це не лише результат їхньої наполегливої роботи, зусиль та знань, які ведуть до вершин визнання, а й результат наполегливої праці педагогів, які допомагають та підтримують талановиту молодь. Переможниця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Аліса Маярчук-Диса висловила думку про те, що представляти Київську МАН на рівні України для неї особисто було великим досягненням, яким завдячує своїм наставникам.

Українська письменниця і журналіст, член Національної спілки письменників України та Всеукраїнської літературної асоціації «Конгрес літераторів України», головний редактор газети «Ірпінський вісник» Юлія Бережко-Камінська, у своєму зверненні підтримала вихованців у їхньому захопленні займатися журналістикою, адже зерна знань, досвіду, які вони отримують нині, не є випадковими, вони допомагають розкритися, якісно працювати та займатися тим що до вподоби. Вона порадила дослухатися до себе і впевнено йти своїм шляхом.

Гості з Конотопу Сумської області Олена Борисенко, учителька української мови та літератури Конотопської гімназії та Інна Думенко, директорка Конотопської МАН відзначали співпрацю з відділенням, як крок до розширення меж у роботі з виявлення та виховання творчо-обдарованих дітей та їх підтримки у розкритті таланту.

Вітаємо усіх із завершенням ще одного неповторного, незабутнього і водночас непростого навчального року, насиченого цікавими подіями, здобутками та перемогами. Бажаємо гарного відпочинку, весело та корисно провести канікули, щоб з новими силами в новому навчальному році пізнавати нове, досліджувати, вивчати, творити та втілювати креативні ідеї!

Версія для друку Опубліковано: 31 Травня 2021