Математичні мініатюри до Міжнародного дня числа Пі в Школі юного науковця

Математичні мініатюри до Міжнародного дня числа Пі в Школі юного науковця Вчора, 11 березня, в приміщенні Інституту соціології та політичної психології Національної академії педагогічних наук України представники відділення математики Київської МАН  відвідали  учнів Школи юного науковця. Керівник групи юних науковців, Григоровська Любов Володимирівна, щиро привітала гостей та представила їх дітям. Завідувач відділення математики КМАН, Назаренко Алла Миколаївна звернулася з привітанням до юних науковців, зазначила, що святкування  Міжнародного дня числа Пі в Київській Малій академії наук відбувається протягом тижня з 10 по 14 березня з проведенням відповідних заходів щодня. Випускниці відділення математики Київської МАН, переможниці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, студентки механіко-математичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Гурака Софія та Олександра Козачок познайомилися з учнями, розповіли про те, як вплинуло навчання в МАН на вибір їх життєвого шляху.

Софія Гурака виступила з короткою доповіддю-презентацією про історію виникнення числа Пі та його застосування, про важливість точності його визначення, навчила віршу, який дозволяє запам’ятати 10 перших знаків цього числа після коми. Юні науковці зацікавлено реагували на нову для них інформацію. Особливо сподобались дітям «математичні мініатюри», підготовані Сонею цікаві вправи-головоломки з сірниками, завдання на складання фігур тощо.

Зустріччю залишились задоволеними як юні науковці та їх батьки, так і педагоги. Велика подяка від відділення математики КМАН за теплу зустріч та допомогу в проведенні заходу керівнику групи юних науковців, Григоровській Любові Володимирівні.

Версія для друку Опубліковано: 12 Березня 2020