МАНівське «Театральне Різдво»

МАНівське «Театральне Різдво» Цьогоріч Київська МАН відзначила Різдвяні свята театрально. 16 січня у Кловському ліцеї № 77 відбулося дійство «Театральне Різдво Київської МАН». Глядачі — школярі, педагоги та батьки учнів — побачили різдвяну віршовану містерію за текстами Богдана-Ігоря Антонича, Ігоря Римарука, Івана Малковича та Бориса Пастернака (в перекладі Юрія Андруховича) у виконанні учнів театральної студії Київської МАН під керівництвом методиста Андрія Сенчука. Потім усі заколядували разом із актрисою Марічкою Кос, від якої дізналися також про давні традиції святкування Різдва на Прикарпатті.


А на завершення свята більшість глядачів відкрили для себе професію художника-сценографа та стежили за процесом створення макета вистави «Ніч перед Різдвом» театрального художника, викладача Київського Національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого Ігоря Білецького, який не лише розповів про свою виставу, а й ознайомив із деякими особливостями української народної ікони.

Отак, через живий український фольклор, поезію, театр, мистецтво сценографії Київська МАН підживила інтерес глядачів до традицій української культури. Дякуємо юним акторам театральної студії Київської МАН: Елеонорі Даниловій, Анні Журавель, Єлизаветі Любченко, Глібові Максимову та Миколі Ярмолюку, а також Марічці Кос, Ігорю Білецькому та дирекції Кловського ліцею №77, за цікаве та змістовне свято.Версія для друку Опубліковано: 17 Січня 2018