Майстер-клас «Цікавий декупаж або диво своїми руками»

Майстер-клас «Цікавий декупаж або диво своїми руками» 1 листопада в рамках фестивалю управлінської майстерності «KyivEdFest» у Київському міському будинку вчителя відбувся майстер-клас для педагогів «Цікавий декупаж або диво своїми руками», який запропонувала провести методист відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН Любава В’ячеславівна Кирилюк.


Сьогодні вироби ручної роботи неймовірно популярні, модним стає дарувати унікальні речі та незвично прикрашати предмети інтер’єру.Декупаж – це техніка декорування предметів інтер’єру, тканини, дерева, скла за допомогою паперової аплікації. Слово декупаж французьке, означає «вирізати».

Суть техніки декупаж у тому, що на поверхню предмета наклеюється вирізане із серветок зображення, яке потім покривається лаком, у результаті чого створюється ілюзія розпису.Освоївши цікавий і нескладний декупаж для початківців, звичайні й нестандартні дощечки можна перетворити на справжні витвори мистецтва, які приємно здивують і помилують око.

Заняття декупажем − творче і захопливе, тому педагоги не просто приємно провеличас, а створилинові незвичайні речі, які вони зможуть піднести близьким як неповторний подарунок або прикрасити будинок.

Версія для друку Опубліковано: 03 Листопада 2016