Літературно-мистецтвознавча акція до 200-річчя від дня народження П. Куліша

Літературно-мистецтвознавча акція до 200-річчя від дня народження П. Куліша З 24 до 26 вересня проходив Всеукраїнський літературно-мистецтвознавчий фестиваль, присвячений 200-річчю від дня народження Пантелеймона Куліша. У творчому заході активну участь брав Мірошниченко Валерій – вихованець відділення української філологіїта мистецтвознавства, учень 10 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 255 з поглибленим вивченням природничо-математичних предметів. Юні літературознавці та мистецтвознавці мали нагоду поспілкуватися із сучасними українськими письменниками – Тарасом Компаніченком та Ольгою Купріян, подискутувати стосовно змісту та образів деяких видань, обмінятися досвідом та ідеями. Перед учасниками із цікавою доповіддю «Віртуальні технології як інструмент для вивчення мистецтва»виступила Любов Терехова – кандидат філософських наук, співробітник Національного центру «Мала академія наук України». Вона назвала основні бібліотечні портали та поінформувала про безкоштовні онлайн курси, що стануть у пригоді під час написання науково-дослідницьких робіт. Учні також ознайомилися із життєвим і творчим шляхом відомих українських митців, про яких розповіла Ірина Михайлівна Сікорська – кандидат мистецтвознавства, старший науковий співробітник Національної академії наук України.


Фестиваль був сповнений різнотематичними екскурсіями до Національного музею Тараса Шевченка, Музею книги та друкарства України та Національного музею українського народного декоративного мистецтва.

 


Загалом усі учасники разом із педагогічними наставниками натхненно та креативно провели час. Тож до нових творчих зустрічей!Версія для друку Опубліковано: 27 Вересня 2019