Київська МАН долучилася до навчального тренінгу для фахівців інформаційних технологій середньої і позашкільної освіти

Київська МАН долучилася до навчального тренінгу для фахівців інформаційних технологій середньої і позашкільної освіти Відповідно до наказу МОН України від 04.01.2018 № 12 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2018 рік» на базі радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» пройшов навчальний тренінг «Мікрокомп’ютер Raspberry Pi – інструмент дослідника». До участі у заході, що відбувся 12 червня у рамках Всеукраїнського науково-освітнього проекту «Впровадження інноваційних освітніх технологій в системі МАН України», були запрошені викладачі шкіл, завідувачі відділів технічних наук та інформаційних технологій, методисти і керівники гуртків та творчих об’єднань дослідницько-експериментального напряму позашкільних закладів і закладів загальної середньої освіти.


Навчальний тренінг для учителів шкіл і викладачів Малої академії наук з п’яти областей України і столиці провів кандидат технічних наук, доцент кафедри радіотехнічних пристроїв та систем радіотехнічного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Сергій Могильний.



На лекційних і лабораторних заняттях з опанування роботи із фото- і відео-зображеннями та початкових налаштувань Raspberry Pi учасники тренінгу отримали нові знання і практичні навички. Після лабораторного заняття «Використання виводів GPIO для отримання інформації з сенсорів та формування сигналів керування» розглядалось поняття про широтно-імпульсну модуляцію (ШІМ), керуванням двигунами і RGB-діодами. З тренером ділилися враженнями  завідувачі відділень технічних / комп’ютерних наук Київської Малої академії наук учнівської молоді Станіслава Ігнатова і Валентина Дем’яненко.



Усім учасникам тренінгу Сергій Борисович Могильний подарував свій навчально-методичний посібник «Методи та інструменти ділової розвідки в Internet». Це тема, яка разом з інформаційними війнами має особливу популярність в інтернет-середовищі. Науковець розповів про своє бачення розвитку дітей і молоді через залучення до занять робототехнікою, інженерними і технічними науками. Учасники тренінгу високо оцінили нові знання і навички, отримані під час занять, у розрізі їх упровадження в навчальний процес.



Тренінги і семінари схожої тематики на базі Київської політехніки і навчальних майданчиків Малої академії наук будуть продовжені восени, після завершення канікул і літніх наукових шкіл МАН. Уважно стежимо за анонсами й оголошеннями на сайті НЦ «МАНУ» і КПНЗ КМАНУМ!



Версія для друку Опубліковано: 16 Червня 2018