Конкурс-захист в секції Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження!

Конкурс-захист в секції Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження! У відділенні Технічних наук Київської МАН була цікава робоча субота! А саме - завершальна серія ІІ етапу Всеукраїнського Конкурсу-захисту 2021 в секції екологічо безпечні технології та ресурсозбереження!

Учасники постерного захисту та наукової конференції:

Федір Буткевич, учень 11-го класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», представив практичний проєкт  «Пристрій термоізоляції вікон».

Ярослава Шпак, учениця 11-го класу гімназії «Академія», доповіла про дослідження «Біоенергетика майбутнього. Перспективи виробництва і використання біогазу та дигестату із різних видів сировини».

Богдан Дегтяренко, учень 10-го класу ліцею № 142, представив на розсуд ідею «Вприскування оксигену в двигун».

Олена Коваленко, учениця 10-го класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», здивувала всіх проєктом «Універсальна система для перетворення механічних коливань дерев в електроенергію».

Діана Ковтун, учениця 10-го класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», презентувала дослідження «Отримання води з повітря».

Микита Сімков, учень 10-го класу ліцею №142, запропонував «Вітряки у метро».

Анастасія Козак, учениця 8-го класу ліцею №142, дослідила «Залежність часу закипання води від ступеня її забрудненості».

 

Зараз про секцію екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, а саме про її журі. Це досвідчені, позитивно налаштовані науковці і викладачі:

 

Голова журі - Олена  Володимирівна Бориченко, доцентка кафедри Електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського, кандидатка технічних наук, доцентка;

Члени журі:

Олена Сергіївна Ярмолюк, старша викладачка кафедри Електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського, кандидатка технічних наук;

Юрій Андрійович Веремейчук, старший викладач кафедри Електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського, кандидат технічних наук;

Технічну підтримку здійснює Михайло Сергійович Блощицин, доцент кафедри Лазерної техніки та фізико-технічних технологій Інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона КПІ ім. Ігоря Сікорського, кандидат технічних наук;

Спостерігає за дотриманням умов проведення Конкурсу Віталій Анатолійович Побігайло, секретар журі, керівник секції екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження Київської МАН, доцент кафедри Електропостачання Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського, кандидат технічних наук, доцент.

 

 

Висловлюємо особисту подяку кожному та сподіваємось на плідну співпрацю!


 

Наприкінці наукової конференції члени журі подякували всім конкурсантам за цікаві ідеї та змістовні доповіді, побажали успішного продовження досліджень та експериментів, не зважаючи на складнощі на науковому шляху! Вони порадили постійно покращувати свої презентаційні навички, вчитися доводити свою точку зору, розвивати впевненість у собі, брати участь у різних наукових заходах.

Голова журі Олена  Володимирівна Бориченко підкреслила: «Добре, що є талановита молодь, яка завжди намагається досягати більшого, бачу перед собою натхнених школярів, кожна ваша доповідь була змістовною, захопливою! Дякую вам, за спілкування на такі цікаві, перспективні теми. Бажаю всім  подальших успіхів! Вітаю вас з отриманим досвідом!»

Олена Сергіївна Ярмолюк висловила подяку учасникам й побажала надалі набути вміння вести наукові дискусії, конкурувати з дослідниками, спілкуватися з однодумцями. Впевнена, що ви продовжуватимете свої дослідження. Бажаю успіхів в експериментах і проєктах, де б ви їх не презентували»

Юрій Андрійович Веремейчук поділився своїми спостереженнями: «Дуже цікаві роботи, деякі мають практичне значення. Ви якісно робили дослідження, глибоко вивчали теми, склалось дуже приємне враження на Конкурсі. Мені близькі ваші ідеї, я займаюсь саме проєктами перетворення енергії, запрошую вас до співпраці та досліджень в наукові лабораторії нашого Інституту, зокрема мене зацікавила ідея вітряків у метро!»

Віталій Анатолійович Побігайло був в піднесеному настрою: «Ви всі молодці, маєте вже результати напрацювань, є свіжі ідеї, не треба зупинятись!» Він запросив учнів до секції Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження на базі Інституту енергоменеджменту та енергозбереження КПІ ім. Ігоря Сікорського та подякував всім за участь й цікаві доповіді.

Завідувачка відділення технічних наук Станіслава Станіславівна Ігнатова в підсумках підкреслила необхідність ретельно готуватись до науково-технічних конкурсів, дивитися уважно на вимоги до постерів, оформлення робіт та презентацій. Вона відмітила, що ця секція завжди надихає, вражає креативністю, висловила подяку юним науковцям за незвичайні ідеї та за участь у Конкурсі: «Дуже приємно слухати, коли доповідач не читає текст, а своїми словами пояснює. Всі конкурсанти вже є переможцями незалежно від результатів!»

 

Успішний захист учнівських дослідницьких робіт став можливим завдяки підтримці обдарованої молоді з боку наукових і педагогічних керівників та батьків. Приємно бачити стільки талановитих школярів! Ми висловлюємо подяку батькам учнів, педагогічним і науковим керівникам за виховання таких допитливих юнаків та дівчат!

 

Бажаємо юним науковцям успіхів в житті і науці!

Версія для друку Опубліковано: 24 Лютого 2021