Колектив вiдділення економіки вчився створювати успішну стратегію SMМ

Колектив вiдділення економіки вчився створювати успішну стратегію SMМ Центр «Розвиток КСВ» продовжує серію онлайн-дискусій Sustainability Wednesday для бізнес-шкіл та хабів в рамках інтенсиву зі сталого розвитку Sustainability Crash Course. 20 травня у ній вкотре взяли участь Піліна А.М. та Кагляк О.В., завідувачка та методистка відділення економіки Київської МАН.

Цього разу темою обговорення була успішна стратегія SMM (маркетинг у соціальних мережах), особливості постів для різних соціальних мереж, аудиторій під різні соціальні мережі, аналіз основних помилок в SMM.

Спікеркою виступила Тетяна Мокренко, експертка в сфері комунікаційного планування, digital marketing, SMM, засновниця агенції MokCo, яка надає повний спектр послуг у діджитал комунікації. Також Тетяна - співзасновниця Gate SMM School. Тут навчаються комплексному просуванню в соціальних мережах та отримують професію SMM фахівця.

Ділимось інсайтами з виступу:

- SMM – це айсберг, і ті, кому здається, що це просто, не бачать повної картини.
- Найбільша помилка в SMM – це віра в те, що одна людина може успішно займатись усіма аспектами SMM.
- Основна ціль SMM – довжина контакту з цільовою аудиторією. Чим довше ми контактуємо, тим краще зав’яжуться стосунки з нею.
- Має бути продумане основне питання – який конкретний результат ми хочемо отримати від наших дій.
- Розподіл контенту: Фейсбук – новини, події, думки, Інстаграм – краса і натхнення, Телеграм –     вузькоспеціалізовані канали, YouTube – розважальний.
- Треба шукати больові точки аудиторій.
- Люди підписуються на сторінки – щоб бути залученими.
- Потрібно аналізувати свої сторінки де ваш бренд представлений: зовнішній вигляд: хто ми і про що ми; контент: що працює, а що ні – для вашої аудиторії; налаштування: теги, доступи адміністратора, особисті повідомлення, модерація, рекламний кабінет.
- Два основні критерії поста: емоція та корисність.
- Універсальний контент: найкраще працюють – ситуативні пости, бо це про те, що на часі, емоційні ролики, жарти, топ-списки, to do поради.

Версія для друку Опубліковано: 22 Травня 2020