Фестиваль стартапів «Class IDEЯ» 2021 став ще однією вершиною, яка підкорилась Київській МАН

Фестиваль стартапів «Class IDEЯ» 2021 став ще однією вершиною, яка підкорилась Київській МАН Чотири проєкти вихованців Київської Малої академії наук стали переможцями на Фестивалі стартапів «Class IDEЯ» 2021, фінал якого відбувся 10 квітня. Чотири з одинадцяти переможців, а  всього змагалось 100 проєктів в 4 номінаціях!
Вітаємо креативних авторів та їхніх керівників:

КРИВЕНКО СВЯТОСЛАВ, КРИВЕНКО БЛАГОВІСТА, учні 5 класу спеціалізованої школи I-III ступенів № 57 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва, вихованці відділення економіки Київської МАН  з проєктом «Мобільний додаток «опЕРА».

Керівник: Кагляк Олена Володимирівна, методистка відділення економіки Київської МАН.

ПАВЛЮК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, студент 4 курсу Коледжу інженерії та управління Національного авіаційного університету м. Києва, вихованець відділення «Київ-столиця»  Київської МАН і його проєкт «Універсальна соціально-громадська електронна система на основі штучного інтелекту «СВІДОМИЙ ГРОМАДЯНИН».

Керівник: Протопопов Валентин Володимирович, завідувач Навчально-практичного Центру відновлювальної енергетики ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», керівник секції «Київ – розумне місто, безпечне для життя» Київської МАН

УЩЕНКО КАТЕРИНА ДМИТРІВНА, учениця 9 класу Фінансового ліцею Подільського району м. Києва, вихованка відділення хімії та біології Київської МАН з проєктом «Ваші бактерії: Дослідження взаємозв’язку між станом мікрофлори та патологічним фоном у людини. Розробки та рекомендації».

Керівник: Коваленко Ольга Олександрівна, старша викладачка кафедри громадського здоров’я та мікробіології ПВНЗ «Київський медичний університет»

ГАЛІНСЬКА ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРІВНА, учениця 10 класу ліцею «Наукова зміна» м. Києва, вихованка відділення екології та аграрних наук Київської МАН, проєкт «Вирощування салату айсберг на ґрунтах з магнітними наночастинками».

Керівник: Холоденко Валентина  Володимирівна, вчителька біології ліцею «Наукова зміна» м. Києва.

Важливо відзначити, що для фіналістів Фестивалю, це було не лише змагання й очікування результатів голосування, а й двотижневе навчання в онлайн школі стартапів! Це підкріплює надію на нові проєкти, талановиті оригінальні розробки,  яскраві ідеї, які згорблять життя цікавішим, комфортнішим,  безпечнішим!

Київська МАН щиро бажає всім учасникам Фестивалю  стартапів «Class IDEЯ» 2021 натхнення, невпинної жаги творчості, успіхів і досягнень! Не спиняйтесь, не припиняйте мріяти й створювати!

 
Версія для друку Опубліковано: 12 Квітня 2021