Екскурсія юних економістів на Київську кондитерську фабрику «Рошен»

Екскурсія юних економістів на Київську кондитерську фабрику «Рошен» 7 листопада була проведена професіографічна екскурсія для вихованців відділення економіки до Київської кондитерської фабрики «Рошен». Захід відбувся у рамках проекту «Занурення у бізнес» за ініціативи відділу організації профорієнтації Київського міського центру зайнятості. Метою 1,5 годинної екскурсії було ознайомлення юних науковців з досягненнями вітчизняної кондитерської галузі та сучасними технологіями виробництва, популяризація робітничих професій.
Екскурсовод зустріла групу юних дослідників біля прохідної фабрики. Вона розповіла дітям безліч цікавих фактів про історію створення та розвитку кондитерської галузі та корпорації ROSHEN, про її продукцію та фабрики. Після того учні переглянули фільм про процес виготовлення кондитерських виробів. А потім почалося найцікавіше – вони перевдягнулися у санітарний одяг, та  екскурсія продовжилася у виробничих цехах, де відбулося знайомство з технологією виготовлення смаколиків.МАНівці дізнались, що Київська фабрика ROSHEN – одна з найстаріших серед інших фабрик корпорації. Сьогодні на ній працює близько 800 осіб, а її продуктивність може досягати 100 т. продукції на добу. Вона сертифікована відповідно до вимог міжнародних стандартів якості ISO 9001: 2008 та безпеки продуктів харчування ISO 22000: 2005. Корпорація ROSHEN у рейтингу Global Candy Top-100 Companies посідає 24-те місце. За 20 років їй вдалося пройти шлях від виробництва на одній фабриці до лідерських позицій в авторитетних світових рейтингах. До складу Корпорації входять 7 фабрик та заводів на території України, Литви та Угорщини. Продукція корпорації представлена у 35 країнах світу: в Україні, США, Канаді, Європі, Ізраїлі, Грузії, Китаї, Японії, Кореї, Казахстані, Вірменії тощо. Крім цього, учням розповіли, що ROSHEN – це не лише потужний виробник солодощів, але й ініціатор 12-ти масштабних соціальних проектів. Так, починаючи з березня 2015 року, компанія втілює в життя проект допомоги Національній дитячій спеціалізованій лікарні ОХМАТДИТ.  Також системно надається допомога постраждалим у зоні АТО – проводиться лікування у клініках і реабілітаційних центрах Австрії, Німеччини, Греції та Словаччини, України. З культурно-соціальних проектів – реконструкція Театру на Подолі, модернізація Черкаського зоопарку, відкриття ковзанки в Харкові, ремонт раніше встановлених корпорацією по всій Україні 77 дитячих майданчиків, повне технічне обслуговування встановленого корпорацією світло-музичного фонтану у Вінниці.Юні економісти були вражені масштабами виробництва та сучасними технологіями, рівнем корпоративної соціальної відповідальності, залишилися задоволеними побаченим і наостанок отримали солодкі подарунки.

Керівництво відділення економіки висловлює вдячність за організацію змістовної екскурсії для молодих науковців та довготривалу  плідну співпрацю в інтересах обдарованої молоді Інні Миколаївні Мякоті, начальнику відділу організації профорієнтації  Київського міського центру зайнятості.Сподіваємось, учні оберуть кондитерську галузь та корпорацію ROSHEN об’єктом власних науково-дослідницьких робіт.Версія для друку Опубліковано: 09 Листопада 2017