Екскурсія учнів Київської МАН до Національної парламентської бібліотеки України

Екскурсія учнів Київської МАН до Національної парламентської бібліотеки України 29 вересня для учнів-членів відділення економіки й відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді була проведена екскурсія до Національної парламентської бібліотеки України.


Під час екскурсії МАНівці дізналися, що Національна парламентська бібліотека України – це державна наукова бібліотека, яка була заснована ще у 1866 році. Розміри бібліотечних фондів налічують близько 4 мільйонів одиниць. Бібліотека кожен рік обслуговує понад 25 тисяч читачів, проводить міжнародний книгообмін, складає матеріали рекомендаційної бібліографії, посібники з бібліотекознавства, вивчає, узагальнює і поширює передовий досвід роботи бібліотек.

Також учні завітали до музею історії бібліотеки, де ознайомилися із рідкісними та стародрукованими книжками, оглянули експозиції бібліотеки, представлені книжковими та художніми виставками.

Для МАНівців виявилася дуже незвичною робота з каталогами бібліотеки, пошук книжок за алфавітним покажчиком та визначення наявності необхідної літератури у друкованому, а не електронному форматі.Після захопливої екскурсії школярі безкоштовно записалися до бібліотеки та отримали можливість надалі працювати у  восьми читальних залах, двох Інтернет-центрах, Центрі правової інформації та віртуальному читальному залі Електронної бібліотеки дисертацій.

Сподіваємося, що здобуті учнями знання та навички стануть їм у нагоді під час написання науково-дослідницьких робіт, допоможуть у здійсненні пошуку та аналізу інформаційних джерел і оформленні бібліографії.Версія для друку Опубліковано: 30 Вересня 2015