Долучайтесь до онлайн конгресу: «Час змін – час нових рішень»

Долучайтесь до онлайн конгресу: «Час змін – час нових рішень» Київська МАН в рамках освітнього фестивалю управлінської майстерності Kyiv EdFest проводить весняний освітянський онлайн конгрес :  «Час змін – час нових рішень».
Шановні вчителі ЗЗСО м. Києва! КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді" пропонує вам стати учасниками вебінарів у рамках тижня управлінської майстерності "КиївЕдФест". Традиційно учасники таких заходів від Київської МАН отримають відповідні  сертифікати. Всі організаційні питання ви можете з'ясувати за вказаними телефонами. Тематика вебінарів визначалась згідно з освітянськими потребами сьогодення. Бережіть себе та до зустрічі у віртуальному просторі!

З організаційних питань звертайтесь за тел.(067) 325-33-67 Наталія Анатоліївна

Реєстрація за  посиланням


 
 

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:


на 27.03.2020р.


Вебінари: по 40-60 хв.


 

11:00 – 12:00  -  семінар «Управління змінами».

Час змін та час нових рішень. Готовність особиста та професійна до впливу нових факторів життя. Основні концепти роботи дистанційної. Як керувати часом та ресурсами у період змін.

Тренер Наталія ДЗЮБА, бізнес-тренерка (ECF), фасилітаторка, засновниця компанії «HR-бізнес партнер», методист Київської МАН.

 

12:30-13:30   -  семінар «Взаємодія та способи комунікацій педагога з цифровим поколінням Альфа». 

У країні підростає покоління Альфа — дорослі не по роках, прагматичні діти, які живуть в нових технологіях, мають доступ до гігантського масиву інформації і не терплять обмежень свободи. Учасники практикуму ознайомляться з видами та прийомами ефективної комунікації та взаємодії з сучасним техногенізованим поколінням Альфа.

Тренер Інеса ПУСТОВАЛОВА, психологиня, тренерка вищої категорії, авторка курсу з  ораторської майстерності; керівниця  Школи лідерства і фасилітаційних практик Київської МАН.

 

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:


на 28.03.2020р.


Вебінари: по 40-60 хв.


 

11:00-12:00   -  семінар «Здоровий спосіб життя. Як підтримувати своє здоров’я та бути завжди у гарній формі».

Основи здорового способу життя для школярів та вчителів як запорука підтримки фізичної  активності та професійної продуктивності.

Тренер Лора ФІЛІППОВА, дієтологиня-консультантка, нутриціологиня, волонтерка національного проекту «Здорове харчування для дітей», експертка 1+1

 

12:30-13:30   -  семінар «ТРИЗ / ТРВЗ» (Теорія Рішення Винахідницьких Задач).

Алгоритм роботи з задачами ТРИЗ/ ТРВЗ та створення карток для завдань.

Тренер Наталія ДЗЮБА, бізнес-тренерка (ECF), фасилітаторка, засновниця компанії «HR-бізнес партнер», методист Київської МАН.

 

14:00-15:00   -  семінар «Емоційний інтелект в роботі педагога».

Одна з головних потреб суспільства – вміння керувати емоціями своїми, інших людей та знаходити енергію почуттів в спілкуванні. Постійне відчуття стресових ситуацій приводять людину до вигорання та заважають рухатися по життю. Інструменти роботи з емоціями та їх вплив на емоційний стан себе й оточуючих людей розглянемо на нашому вебінарі.

Тренер Ірина ІВАШУТА, мотиваційний коуч, тренерка компанії «Life&Business», фахівець з емоційного інтелекту.
Увага! Реєстрацію завершено о 16:30!


Слідкуйте за нашими новинами тепер ми онлайн.

Версія для друку Опубліковано: 25 Березня 2020