Чисті руки, тунець та череп…

Чисті руки, тунець та череп… Екологічний детектив або  захист Відділення екології та аграрних наук на ІІ етапі конкурсу МАН Шлях науковця складний, але цікавий. Для юного науковця він перетворюється на детективну історію: від пошуку та вибору теми до отримання результатів. І це ще не кінець історії!

Попереду зустріч з журі та колегами по захисту. Журі, як детективи, намагається дізнатися всі таємниці вашої роботи, а однолітки ставлять цікаві запитання. Все це відкриває кожному досліднику шляхи для подальшого розвитку своєї роботи. А якщо тема вже розкрита або більше не цікавить, то весь пройдений шлях стає схемою та методом для подальшого вивчення нових проблематик.

Цікаво, що учні, які спробували зробити своє дослідження, відмічають, що така робота допомагає структурувати свої дії й
у повсякденному житті: це й оцінка актуальності своїх кроків, визначення мети та завдання, а головне – аналіз виконаної роботи та здатність робити висновки. Це саме ті вміння, за опанування якими їх батьки платять гроші, навчаючись на різних курсах з особистого зростання.

Любі батьки! Ваші діти вже вміють працювати за передовими технологіями. Захоплюємося ними й дякуємо Вам, вчителям та науковим керівникам!

Сьогодні вже закінчили свої виступи вихованці секції «Ветеринарія та зоотехнія» та учні 9 класів секцій «Зоологія, ботаніка», «Агрономія», «Лісознавство», «Охорона довкілля та раціональне природокористування». Журі відмічає, що роботи цікаві. Чекаємо результатів!

Екології Києва бути!

Розвиваємося та змінюємо світ разом!

 

 

 

 

 

Версія для друку Опубліковано: 01 Лютого 2021