Черговий успіх членів Київської МАН на Пекінському конкурсі

На конкурсі членами делегації було представлено дві науково-дослідні авторські розробки у вигляді стендових доповідей. Один із проектів був командний – у виконанні учениці 11 класу СШ № 159 міста Києва Шадури Анастасії Миколаївни таучня 9 класу гімназії № 136 Буранова Владислава Ігоровича і мав тему «Використання морфологічних аномалій комах як біоіндикаторів екологічного стану лісових зон Києва». Другий – індивідуальний – «Стан білкового обміну і ядерного апарату нейронів кори головного мозку в умовах тривалої дії солей важких металів; синаптосоми і нейрони – будівельні блоки нервової системи» учениці 10 класу гімназії біотехнологій № 177 Гайчук Даніели Валеріївни. Постійно, протягом 5-ти днів, відбувалося творче спілкування з організаторами конкурсу, представниками сфери освіти та членами Науково-технічної асоціації Пекіна, з іноземними учасниками конкурсу з 12-ти країн світу. Журі конкурсу високо оцінило юнацькі творчі роботи від України і відзначило їх Почесними дипломами ІІ ступеня та срібними медалями.
Організатори конкурсу приклали багато зусиль, щоб цей молодіжний форум пройшов плідно і на високому науково-освітянському рівні. Його учасникам були створені всі умови для демонстрації своїх робіт, а також для налагодження дружніх творчих контактів з колегами з інших країн. Для очільників делегацій було влаштовано форум з розвитку наукової освіти та обміну досвідом виховної роботи із творчою молоддю. Під час перебування в Пекіні члени української делегації здійснили цікаві екскурсії до культурно-історичних пам’яток Китаю: на Велику Китайську Стіну та до храмово-монастирського комплексу Храм Неба.
Попереднє запрошення на участь у наступному, 38-му, Пекінському конкурсі юнацької наукової творчості ми вже отримали. Хто на ньому буде представляти Україну – визначиться за результатами наступних змагань членів КМАН.