Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці 12 грудня 2016 року у стінах Інституту філології відбулися вечорниці на Андрія, у яких брали участь учні-члени відділення філології та мистецтвознавства КМАНУМ. Організатори заходу запросили на святкування Андрія Кокотюху, Олеся Донія та соліста одного з українських гуртів, які брали активну участь у святкування.


На початку свята заступник директора Валерій Чемес привітав зі святом та при гостив солодкими подарунками. Продовжилося свято ворожінням, пісенними й танцювальними номерами.

Камертоном театрально-музичного вечора став народний ансамбль «Роксоланія», який зачарував гостей свята перлинами зі скарбниці народної пісні. Усі бажаючі змогли поворожити (на воді, витягти ім’я судженого/ої з торбини тощо). Молодь залюбки брала участь у давніх українських ритуалах, зазираючи собі в майбутнє. Не обійшлося на вечорницях і без хороводів. Втриматися на місці не змогли навіть викладачі: їх закружляли в запальному танці чарівні дівчата.Вечір завершився обрядом «кусання калити». Посмакувати запашним коржем пощастило чоловічій половині гостей. Повідомляємо: жоден «писок» не постраждав, сажа не знадобилася :) Учасники виявилися напрочуд вправними.

Версія для друку Опубліковано: 13 Грудня 2016