АмбасадоркиPlanet 3 випуск

АмбасадоркиPlanet 3 випуск В третьому випуску програми АмбасадоркиPlanet Київської МАН мова йшла про бажання знайти відповідь на питання «хто я є?», про винахідництво й заняття наукою, про те, що ділитися знаннями та інформацією круто, що помилка - це не поразка, а корисний досвід.

Вела випуск Марія Букрєєва, Освітня амбасадорка КМАН, активна учасниця міжнародних проєктів «Дитячо-юнацький Форум М18», «Україна очима молодих», «Права людини: здобутки, проблеми та перспективи». Її співрозмовницею і,  як з’ясувалось під час бесіди, однодумницею була Аліна Вороніна, Освітня амбасадорка КМАН 2021, учасниця Всеукраїнського науково-технічного конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України», XIIІ Міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених «Електроніка-2020», Open Talk «Women in Science».

Дівчата  розповіли про свої надзвичайні проєкти, спрямовані на створення екологічного посуду та системи безконтактного керування ліфтами, про те, що поєднують заняття наукою з творчістю, захопленням театральним мистецтвом й вокалом. Таке поєднання допомагає їм боротися з комплексами, додає впевненості під час наукових доповідей і не тільки, вчить комунікаціям та спілкуванню. Слухачі дізнались, що і Аліна, і Марія вважають гарні відмітки в школі недостатніми для знаходження цікавої для себе сфери діяльності. Отримати новий досвід, спробувати себе у різних проєктах, науках, дослідженнях допомогла їм Київська Мала академія наук. Дівчата з радістю згадали участь у різних КМАНівських конкурсах і висловили побажання, щоб їх ставало більше: «більше конкурсів – більше досвіду!»

Підсумовуючи розмову, Освітні амбасадорки КМАН побажали всім позитивного погляду на будь-яку подію та сформулювали свою мету, яка полягає в тому, щоб не просто жити, а й допомагати іншим!

До зустрічі наступної середи!

 

 

 

Версія для друку Опубліковано: 15 Квітня 2021