Амбасадорки PLANET, випуск 2

Амбасадорки PLANET, випуск 2 Побачив світ другий випуск програми Амбасадорки PLANET на Емігрантському радіо. Цього разу в гостях в Освітньої Амбасадорки КМАН, президентки молодіжної громадської організації «Країну-в ТОП» та лідерки Всеукраїнських молодіжних рад «UNITY» Віолетти Кукурузи, яка вела передачу, були Артур Онищенко та Михайло Пецеля. І всім стало зрозуміло, що в Київській МАН талановиті, неповторні, креативні, активні та небайдужі не тільки дівчата, а й хлопці!

Обидва юнаки є лауреатами стипендії Президента України, вихованцями відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук, неодноразовими учасниками та переможцями всеукраїнських і міжнародних наукових заходів. Мова йшла про активний спосіб життя, досягнення в освіті та науці, про прагнення та очікування. Артур, який три роки займався у секції «Правознавство»,  розповів про  свою діяльність у розбудові Києва, про участь у роботі Київських дитячо-юнацьких форумів партиципативних проєктів та успішних соціальних ініціатив молоді «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!», на яких він був модератором та спікером. А Михайло про наукове життя в секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії». І кожний поділився своєю історією отримання стипендії Президента України.

Переможні історії надихають та спонукають до дії. Своїм прикладом хлопці доводять, що своє майбутнє сучасна молодь здатна й може побудувати своїми руками.

Кожної середи на Амбасадорки PLANET  Київської МАН на хвилях Емігрантського радіо чекають всіх небайдужих та зацікавлених у змінах! Нам буде про що поговорити!

 

Версія для друку Опубліковано: 08 Квітня 2021