Академічний коучинг в умовах невизначеності

Академічний коучинг в умовах невизначеності 18 листопада 2020 року завідувачка відділення філософії та суспільствознавства Тетяна КОТ взяла участь у роботі майстер-класу «Академічний коучинг в умовах невизначеності», який відбувся за ініціативи Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти.

Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти.

На майстер-класі були розглянуті такі питання:

    • Сучасний погляд на поняття «психічне здоров’я» та актуальні навички особистості в умовах змінюваного світу.

 

    • Результати актуальних досліджень щодо взаємозв’язку між підходами до навчання та рівнем життєстійкості й вітальності.

 

    • Коучинг-програма розвитку самоусвідомлення в процесі навчання.У сучасному швидкому світі виклики постають кожного дня, і бути готовим до адаптації, до трансформації та використання всіх можливостей  ми повинні щосекунди. Ми маємо прокачати нові скіли, віднайти ресурс та стимулювати процеси на максимальне розкриття особистістного та професійного потенціалу.

Висловлюємо вдячність тренеру Анні БРАЙКОВСЬКІЙ, Ph.D, доцентці менеджменту, професійному коучу (ECI, ICF), бізнес-тренеру, клінічному психологу, психотерапевту (транзактний аналіз), членкині Національної психологічної асоціації, Української спілки транзактного аналізу та директорці Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти Людмилі ГОРОХОВІЙ за плідну багаторічну співпрацю та запрошення долучитись до майстер-класу.

 

 

Версія для друку Опубліковано: 19 Листопада 2020