Вихованець Київської МАН знайомить учнів Південної Кореї з історією та сьогоденням України

Вихованець Київської МАН знайомить учнів Південної Кореї з історією та сьогоденням України За ініціативою вчителя Gravitas: A Global Extension of The Stony Brook School Сема Анна (Південна Корея), відбувся хакатон у молодшій школі корейської організації Project Planet, запрошеним доповідачем якого був Ян Стародубець, учень 11-го класу ПП «Навчальний заклад «Європейський колегіум», вихованець секції хімії відділення хімії та біології Київської МАН. Ян знаходиться зараз в Києві, тому спілкування відбувалося в онлайн форматі.

Увага світу прикута до України, і багато іноземців слідкують за новинами. Проте не всі мають цілісну картину та уявлення про історію нашої країни, причини російської агресії та сміливість українського народу. Ян Стародубець вважає, що дуже важливо доносити правду і ділитися тим, через що ми зараз проходимо.

Він розповідає:  «Хакатон був спрямований на інформування молоді та вчителів Південної Кореї щодо війни  в Україні, а також  його учасники прагнули дізнатися  більше про культуру та цінності Української держави. Мене попросили познайомити з  проблемами, що виникли в Україні через війну і поділитися досвідом того, як ми їх вирішуємо та яку допомогу потребуємо. Діти, після прослуховування  доповіді, мали  можливість пропонувати власні ідеї щодо розв’язання проблем та, навіть, створили декілька прототипів. Це справжня співпраця між молоддю України та Південної Кореї задля розв’язання нагальних проблем українців. Неймовірно велика кількість запитань від учнів стала для мене приємним сюрпризом. Надалі ми плануємо ще зустрічі зі студентами».

Ми дуже вдячні за підтримку від громадян Південної Кореї та інших наших країн-партнерів.

Наші діти можуть змінити світ!

Версія для друку Опубліковано: 10 Лютого 2023