Вихованці Київської Малої академії наук отримають підтримку Оргкомітету "ICYS-Україна"

Вихованці Київської Малої академії наук отримають підтримку Оргкомітету "ICYS-Україна" У 1993 році представники Університету Eotvos Lorand (Будапешт) і Державного університету Білорусі вирішили організувати разом конференцію для молоді віком від 14 до 18 років. Метою організаторів такого нового типу конкурсу було ознайомлення учнів середніх шкіл з методами наукових досліджень.

Конференція дає можливість молодим вченим виміряти свої сили на міжнародній арені й отримати відгуки про свою роботу. Вперше Міжнародна конференція молодих учених (International Conference of Young Scientist, ICYS) пройшла в 1994 році і 28 років поспіль є щорічним особливим видом індивідуальних змагань з фізики, математики, екології та комп’ютерних наук. На жаль у цьому році команда України вперше за 28 років існування конференції не братиме в ній участь, як і команди більшості європейських країн, які підтримали позицію України щодо неможливості участі у конкурсі разом з росіянами на тлі жорстокої російської агресії й людські цінності, на яких будується наукова співпраця.

Враховуючи високий рівень робіт, які були відзначені в ході Національного конкурсного відбору, Оргкомітет "ICYS-Україна" запевнив, що надасть переможцям рекомендації для представлення їх досліджень на інших міжнародних змаганнях, в яких братиме участь Мала академія наук України у цей непростий час. 
Крім того, члени оргкомітету "ICYS-Україна" готові консультативно підтримати наших вихованців у питаннях підготовки наукових проєктів до презентації на конкурсах різного рівня та пропонують до уваги свої авторські посібники для молодих науковців, які можна завантажити за посиланнями: 
Стратегії дослідницького пошуку : навчальний посібник https://lib.iitta.gov.ua/728913/ 
та
Науковий метод для молодих дослідників. Посібник для учнів та освітян – учасників науково-технічних конкурсів учнівської молоді 
https://www.researchgate.net/publication/...

Версія для друку Опубліковано: 26 Квітня 2022