Вихованці Київської МАН презентували свої інтелектуальні здобутки на II Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених та здобувачів освіти: «ШЛЯХ В НАУКУ: ПЕРШІ КРОКИ»

Вихованці Київської МАН презентували свої інтелектуальні здобутки на II Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених та здобувачів освіти: «ШЛЯХ В НАУКУ: ПЕРШІ КРОКИ» 06 квітня вихованці відділення філософії та суспільствознавства виступили з доповідями на II Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених та здобувачів освіти: «ШЛЯХ В НАУКУ: ПЕРШІ КРОКИ», одним з організаторів якої була Київська МАН.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулись високоповажні представники академічної науки та почесні гості з Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Рівненського державного гуманітарного університету, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Пленарне засідання продовжили провідні фахівці-освітяни. Завідувачка відділення філософії та суспільствознавства Тетяна КОТ виступила із доповіддю «Освіта попри війну».

Далі робота конференції продовжилась в рамках секцій:

  1. Гуманітарний дискурс: результати наукових пошуків.
  2. Дослідницька діяльність учнів і студентів з природничо-математичних наук як напрям STEM освіти.
  3. Організація та проведення наукових досліджень з технічних наук.

Свої наукові доробки представили:

  • Катерина ТАМАХІНА, тема «Окремі питання забезпечення правомірної обробки біометричних даних в умовах дії в Україні правового режиму воєнного стану»;
  • Софія ЖЕЛІХІВСЬКА, тема «Окремі питання правового регулювання криптовалюти в Україні»;
  • Роман ДМИТРИШИН та Лев ЗУЄВ, тема «Формування в молоді навичок правової діяльності в умовах надзвичайних викликів»;
  • Анастасія КОЗАК, тема «Модель самодостатнього суспільства як основа функціонування держави в Україні»;
  • Діана ТАРАНЧУК, тема «Осмислення папства та влади пап»;
  • Валерій РАДЧЕНКО, тема «Зародження світської архітектури в романському стилі»;
  • Софія НАГОЖУК, тема «Причини та наслідки реформування палати лордів»;
  • Катерина АНТОНЧЕНКО, тема «Філософія злочину – вбивця Петра Столипіна, хто такий Дмитро Богров»;
  • Юлія ХОМЕНКО «Окремі питання інформування про мінну небезпеку».

Презентації та доповіді молодих науковців отримали високі оцінки та щирі схвальні відгуки. Також, безумовно приємним стало для юних дослідників отримання фахових коментарів та настанов щодо продовження їхніх наукових розвідок та втілення досліджень, адже озвучені ними наукові проблеми є нагальними та потребують свого вирішення з огляду на виклики сучасного суспільства.

Тези всіх пошуковців будуть надруковані у збірці матеріалів II Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених та здобувачів освіти: «ШЛЯХ В НАУКУ: ПЕРШІ КРОКИ».

Версія для друку Опубліковано: 10 Квітня 2023