Відвойовуємо троянди у бур’янів

Відвойовуємо троянди у бур’янів Саме рядки з пісні «Як тебе не любити, Києве мій» нагадувала допомога нашому дорогому партнеру Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України.

«Грає море зелене,
Тихий день догора.
Дорогими для мене
Стали схили Дніпра…»

 

Відділення Екології та аграрних наук Київської МАН продовжує сприяти догляду за найчудовішими рослинами в Саді троянд НБС імені М.М. Гришка, що є найбільшим в Україні. Ця колекційно-експозиційна ділянка складається з колекційного розсадника площею 0,5 га і експозиції троянд площею 3,5 га. Колекційний розсадник є базою для інтродукції, сортовипробування і розмноження сортів, а також для селекційної роботи. Для успішного вирощування троянд дуже важливо своєчасно проводити заходи по їх догляду, щоб зберегти наукове надбання ботанічного саду, а можливо і всієї України.

Як ви гадаєте, які саме це заходи? 

Прополювання від небажаної рослинності? Полив? Підживлення? Можливо, обрізування відцвілих квіток та сухих пагонів? Розпушування ґрунту? Всі ці позиції вірні!

Тому ми не могли стояти осторонь і продовжили «пірнати у зелене море» бур’янів, проводити формуючу обрізку рослин.

Ми щиро дякуємо співробітникам розарію за цю нелегку (самі вже вкотре впевнились як це під палючим сонцем у кам’яній землі боротися з кропивою, пирієм, будяками…) та важливу працю, яку вони кожного дня роблять задля створення неймовірної атмосфери нашого любого міста!

 

Версія для друку Опубліковано: 05 Липня 2022