Відділення філософії та суспільствознавства: “Будемо знайомі!”, або чекаємо на вас 14.09 о 16.00 у парку імені Тараса Шевченка!

Відділення філософії та суспільствознавства: “Будемо знайомі!”, або чекаємо на вас 14.09 о 16.00 у парку імені Тараса Шевченка! Шановні друзі! Відділення філософії та суспільствознавства запрошує вас на організаційно-мотиваційну зустріч, яка відбудеться 14 вересня о 16.00 у парку імені Тараса Шевченка під час Настановчої сесії-2021 Київської МАН.

Якщо ви плануєте стати юристом, державним службовцем, соціологом, фахівцем зі сфери релігієзнавства/філософії чи кріейтором, вам точно до нас! Впевнені, свої перші кроки на цьому шляху ви зможете зробити спільно з нами! Адже ми обов’язково посприяємо вам у тому, щоб  ваш початок став успішним — і для підтвердження цього ми маємо багато яскравих прикладів! Головне, пам’ятати: грунтовна підготовка у царині суспільних наук — це запорука успіху майбутньої громадянської діяльності для будь-кого.

А ще на вас чекають: Мисленнєва квінта (що це таке — дізнаєтесь 14 вересня!), бліц «Дослідження. Аналітичні технології. Сенси», мисленнєві флешмоби: «Міркуй, як юрист!», «Мисли, як педагог!», «Відчуй себе соціологом!», «Як це: бути філософом!», «Стань релігієзнавцем!» — і ціла “філософська скринька” приємних сюрпризів та подарунків від нашого відділення!

Приходьте. Чекаємо!

Версія для друку Опубліковано: 10 Вересня 2021