Вебінар «Сутність та перспективи криптовалют і цифрових валют центральних банків» від вихованців відділення економіки

Вебінар «Сутність та перспективи криптовалют і цифрових валют центральних банків» від вихованців відділення економіки Відділення економіки шукає нові нестандартні й цікаві форми та методи роботи з вихованцями. Саме тому вперше в його історії лекторами та експертами в певному економічному питанні виступили самі учні, які майже годину тримали науковий інтерес своїх ровесників, батьків та вчителів, розширили грані їх економічного мислення.

4 жовтня вебінар на актуальну, складну та досить дискусійну тему "Сутність та перспективи криптовалют і цифрових валют центральних банків" підготували та провели юні науковці Владислав Федорцов-Крижний та Антон Загорний,  учні 11-го класу Загальноосвітнього навчального закладу ІІ-ІІІ ступенів «Фінансовий ліцей», вихованці відділення економіки.

Підгрунтям для вебінару стали їх наукові дослідження, присвячені криптовалютам.  Владислав Федорцов-Крижний з роботою «Криптовалюти та цифрові валюти центральних банків: можливості та виклики» став переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2023, а Антон Загорний виборов на цьому ж конкурсі 3 місце з дослідженням «Криптовалюти як засіб ухилення від економічних санкцій в умовах економіки війни».

Під час вебінару юними лекторами були висвітлені такі питання:

  • Криптовалютаvs Цифрові валюти центральних банків: Розрізнення та основні відмінності.
  • Регулювання та нормативні аспекти: Як законодавство різних країн впливає на криптовалюти.
  • Переваги та виклики використання криптовалют і цифрових валют: Як інноваційні технології впливають та можуть вплинути на сучасну економіку.
  • Майбутнє грошової системи: Як криптовалюта та ЦВЦБ можуть змінити фінансову систему у майбутньому.

Вебінар формату «учні для учнів» сподобався слухачам та отримав багато схвальних відгуків.

Єлизавета Мітрофанова, завідувачка відділення економіки так коментує подію: «Цей захід відзначався неймовірною енергією та зацікавленістю з обох боків. Відмінність від звичайної академічності дала всім можливість зрозуміти, що навчання може бути не лише корисним, але й захопливим. Такі інтерактивні заходи не лише розширюють наші знання, але й допомагають розвивати навички співпраці та комунікації. Дякуємо нашим вихованцям за цей чудовий та незабутній досвід!»

Дякуємо Федорцову-Крижному Владиславу та Загорному Антону за неймовірну, змістовну та професійну подію!  Після такого успіху та резонансу, відділення економіки, безумовно, буде продовжувати заходи у форматі «учні для учнів».

Версія для друку Опубліковано: 09 Жовтня 2023