Українська Державність – утвердження зв’язку українців крізь призму поколінь

Українська Державність – утвердження зв’язку українців крізь призму поколінь З нагоди відзначення Дня Української Державності, вихованці та педагоги відділення філософії та суспільствознавства, на чолі із завідувачкою відділення Тетяною КОТ, взяли участь у комплексному інтегрованому навчально-просвітницькому заході «Конституційна традиція української державності», із практичною участю у правовому онлайн-тесті «Спадкоємці Володимирового Тризуба».

Захід відбувся за підтримки та плідної співпраці із Конституційним Судом України.

Відзначення Дня Державності України відбулось вперше, адже цей День був запроваджений та встановлений указом Президента Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, підписаним під час урочистостей 24 серпня, святкування 30-ї річниці Незалежності України.

В ньому закладений глибинний зміст та сутність – утвердження зв’язку українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу, усвідомлене відчуття єдності та ідентичності.

У своїй лекції, суддя Конституційного Суду України Галина ЮРОВСЬКА надзвичайно цікаво, високо-професійно, та водночас, просто і докладно розповіла про Конституційні традиції Української Державності, етапи становлення, національні та державні символи, атрибути процесу державотворення. Згадали видатних державотворців, подвижників, будівничих церкви та культури, всіх тих, хто поклав свій талант, працю та життя на вівтар України – нашої Величної, Славетної Лицарської Держави.

Також всім присутнім було запропоновано пройти онлайн-тест «Спадкоємці Володимирового Тризуба». Варто зазначити, що вихованці Київської МАН – молоді юристіи-правники, випробовували свої знання у складі вельми достойного товариства, якто судді Конституційного Суду України, науковці, представники професорсько-викладацького складу славетних університетів з усіх куточків України, наукових та науково-дослідницьких установ, студенти юридичних спеціальностей.

«Дуже важливо не лише відзначати появу державності, а й об'єднуватися задля її збереження. Ми думали, що запанували у своїй сторонці, ми кладемо душу та тіло за нашу свободу. Бо забули, що далеко не всі вороженьки... як роса на сонці. Але ми не забули, якого ми роду, а значить нам точно усміхнеться доля. Тому що це НАША ДОЛЯ».
 Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН висловлює глибоку вдячність керівництву підрозділів та департаментів КСУ, що здійснювали організацію заходу та інформаційний супровід, зокрема заступнику керівника Департаменту організаційної роботи – керівнику управління організаційного забезпечення та апаратної роботи Аршевській Марині Володимирівні за особистий вагомий внесок та безпосередній супровід заходу.

Версія для друку Опубліковано: 29 Липня 2022