«Сторінки друкованих медіа – сторінки історії»
Відділ галузевого обслуговування Інституту журналістики та Інституту міжнародних відносин Наукової бібліотеки імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка із задоволенням запросив до свого читального залу і архіву гостей. «Газети і журнали – безцінне джерело історичної інформації, вони є і будуть основою для майбутніх досліджень новітньої доби українських революцій: від Революції на граніті до Революції гідності», ‒ підкреслила на початку екскурсії Ю.Нестеряк, керівниця секції «Журналістика» відділення суспільних комунікацій Київської Малої академії наук.
Учасники заходу гортали сторінки газет самвидаву, що поширювалися під час Помаранчевої революції, Революції гідності, а також подорожували книгозбірнею бібліотеки. «Такі заходи мотивують школярів та студентів приходити до бібліотеки», ‒ прокоментувала подію Наталія Франчук, в.о. завідувачки відділу галузевого обслуговування.
Під час екскурсії-дискусії відбулася презентація книжки «Від Майданів до війни. Історія української журналістики (1989-2022)» за участю авторів – Юлії Нестеряк та Юрія Нестеряка. «На сторінках книги тісно переплітаються новітня історія журналістики та незалежної України, бо вони невіддільні», ‒ наголосив у вступному слові Юрій Нестеряк, завідувач кафедри соціальних комунікацій та аудіовізуального мистецтва Київського міжнародного університету.
«Я переглянула своє ставлення до друкованих медіа після екскурсії-дискусії, ‒ зізналася Христина Секрет, слухачка секції «Журналістика» Київської МАН, ‒ вони відіграють важливу роль в інформування суспільства, у фіксації відповідальних моментів новітньої історії України».
Захід організований за підтримки кафедри друкованих медіа та історії журналістики Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.