«Сторінки друкованих медіа – сторінки історії»

«Сторінки друкованих медіа – сторінки історії» Відділення суспільних комунікацій Київської МАН у День Гідності і Свободи 21 листопада організувало екскурсію-дискусію «Сторінки друкованих медіа – сторінки історії», щоб вихованці Київської МАН та студії «ВундерМАНи» змогли доторкнутися до історії, розглядаючи фотографії, сторінки газет і журналів різних буремних часів.

Відділ галузевого обслуговування Інституту журналістики  та Інституту міжнародних відносин Наукової бібліотеки імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка із задоволенням запросив до свого читального залу і архіву гостей. «Газети і журнали – безцінне джерело історичної інформації, вони є і будуть основою для майбутніх досліджень новітньої доби українських революцій: від Революції на граніті до Революції гідності», ‒ підкреслила на початку екскурсії Ю.Нестеряк, керівниця секції «Журналістика» відділення суспільних комунікацій Київської Малої академії наук.

Учасники заходу гортали сторінки газет самвидаву, що поширювалися під час Помаранчевої революції, Революції гідності, а також подорожували книгозбірнею бібліотеки. «Такі заходи мотивують школярів та студентів приходити до бібліотеки», ‒ прокоментувала подію Наталія Франчук, в.о. завідувачки відділу галузевого обслуговування.

Під час екскурсії-дискусії відбулася презентація книжки «Від Майданів до війни. Історія української журналістики (1989-2022)» за участю авторів – Юлії Нестеряк та Юрія Нестеряка. «На сторінках книги тісно переплітаються новітня історія журналістики та незалежної України, бо вони невіддільні», ‒ наголосив у вступному слові Юрій Нестеряк, завідувач кафедри соціальних комунікацій та аудіовізуального мистецтва Київського міжнародного університету.

«Я переглянула своє ставлення до друкованих медіа після екскурсії-дискусії, ‒ зізналася Христина Секрет, слухачка секції «Журналістика» Київської МАН, ‒ вони відіграють важливу роль в інформування суспільства, у фіксації відповідальних моментів новітньої історії України».

Захід організований за підтримки кафедри друкованих медіа та історії журналістики Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Версія для друку Опубліковано: 27 Листопада 2024