Старт нового навчального року — старт успішних та креативних до нових проєктів, нових перемог

Старт нового навчального року — старт успішних та креативних до нових проєктів, нових перемог У середу, 21 вересня 2022 року, у відділенні суспільних комунікацій відбулась настановча сесія. Ольга Сухомлин, керівниця відділення, у своєму виступі розповіла про структуру, цілі, особливості відділення, наукові та творчі проєкти (марафон в прямому ефірі, «Літературні сліди», «Наукова перекличка», «Шкільний обід на науковій таці»), конкурси, зокрема про конкурс «КрутеЗНО», що відбулися в минулому навчальному році.

Зацікавила і планами на майбутнє. А сертифікати учасникам методичного семінару-практикуму «Нові освітні формати: подкасти та літкасти (літературні подкасти)» стали підтвердженням методичної роботи відділення.

Партнерські вітання та заохочувальні слова приєднуватися до праці й навчання на науковій та творчій ниві звучали й від координатора конкурсу «КрутеЗНО», гостьового викладача магістратури артмедіа Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, директорки кінотеатру «Ліра», кандидатки наук із соціальних комунікацій Ірини Плехової.

Неординарним був і виступ срібного призера ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, випускника відділення Івана Хлопова, який поділився своїм досвідом спільної наполегливої роботи, взаєморозуміння та допомоги у науковій та творчій діяльності учнів і педагогів відділення.

Чим займатимуться вихованці секцій, які перспективи на них очікують, натхненно повідали керівники секцій «Медіамайтерність» і «Теорія медіа та журналістика» Юлія Нестеряк, доцентка кафедри соціальних комунікацій Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та Антоніна Іващук, завідувачка кафедри реклами і зв’язків з громадськістю Факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету, кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка. А поле діяльності, для тих хто володіє словом, неосяжне і незвідане.

Радо запрошуємо на навчання юних науковців, тих, хто прагне володіти словом, медійно мислити та творити, писати, щоб «чіпляло», тих, хто хоче займатися наукою та досліджувати журналістикознавчі та медійні реалії.

Версія для друку Опубліковано: 23 Вересня 2022