Слава нашим Воїнам – Слава ЗСУ!

Слава нашим Воїнам – Слава ЗСУ! 6 грудня Україна та українці відзначають державне свято – День Збройних сил України. В цей день вихованці відділення філософії та суспільствознавства славили наших Воїнів! Тих, хто щосекунди боронить нашу Державу від підступного підлого ворога. Тих, хто є Славою, Гордістю нашої країни! Тих, хто є самою Силою, Мужністю, Стійкістю і Відвагою! Віддавали найвищу шану й щиру вдячність, схиляли голови у вічній пам’яті Героям, що загинули у боях із ворогом.

Водночас ми згадували як почалось це лихо, що продовжується 10-й місяць поспіль. І знову – невимовний сум, жах та печаль, сльози та розпач… Школярі не могли стримати свої емоції. Страшні слова, які вони промовляють: «Ми є «дітьми війни». І це у ХХІ столітті. Власне, у відео, яке записали: Марія ГРЕБЕНЧЕНКО, Аміна КАЙДАННИК, Владислав СЕРБІН, Нікіта БОБКОВ, Крістіна ЛАПТЄВА, Вероніка СОХІНА, Ярослав ЖУРАВЛЬОВ, Микола НАСЄДКІН, Дмитро ЛОБОК разом із мамою – Анною Леонідівною ЛОБОК, учні та учениці школи І-ІІІ ступенів № 218 Деснянського району міста Києва (педагогічна керівниця Вікторія ПІНЧУК, вчителька історії) ви можете побачити, й, разом із нами, згадати.

А ще ми разом слухали нашого головнокомандувача Збройних сил України, воїна СВІТЛА Валерія ЗАЛУЖНОГО: «Кожного дня, усвідомлюючи ціну, яку ми платимо за свободу, я збираю всю волю в кулак, щоб вистачило сил здолати агресора і відбити в нього бажання будь-коли в майбутньому посягати на нашу свободу. І я знаю, що пліч-о-пліч зі мною кращі, міцніші за сталь, запекліші за вогонь, сильніші за будь-яку стихію. Серця українських воїнів б’ються в унісон із серцями мільйонів співгромадян і всіх волелюбних людей світу».

Ми віримо, ми знаємо, ми ПЕРЕМОЖЕМО! Слава ЗСУ! Слава УКРАЇНІ! Слава ГЕРОЯМ!

Відділення філософії та суспільствознавства висловлює щиру уклінну вдячність за багаторічну плідну партнерську співпрацю педагогічному колективу школи І-ІІІ ступенів № 218 Деснянського району міста Києва, Вікторії ПІНЧУК, вчительці історії, Юлії ОЧЕРЕТЯНІЙ, в.о. директора. Разом – ми СИЛА!

Версія для друку Опубліковано: 07 Грудня 2022