Шлях в науку: перші кроки 2025

В конференції, попри всі труднощі та перешкоди воєнного часу, взяли участь представники різних регіонів України.
З вітальними словами до всіх присутніх звернулись високоповажні представники академічної науки та почесні гості. Ірина ПОЛІЩУК, директорка КЗПО «Київська Мала академія наук учнівської молоді», привітала всіх, хто взяв участь у заходів, підкреслила важливість юнацької науки для розвитку нашої країни, побажала успіхів та досягнень.
- Юні науковці Києва гідно представили свої напрацювання. Вони склали майже половину доповідачів конференції. Це:
- Бондарчук Юлія Денисівна, учениця 10 класу Ліцею № 157 Оболонського району м. Києва, з доповіддю «Вплив військово-патріотичного виховання на формування цінностей у дітей та молоді»
- Гончарук Тимофій Юрійович, учень 10 класу Гімназії «Діалог», з доповіддю «Еволюція звичаїв української гостинності: від традицій до сучасних практик»
- Долич Віктор Олександрович, учень 11 класу Гімназії «Діалог», з доповіддю «Військове волонтерство як сучасний прояв народної самоорганізації: етнологічний аналіз волонтерських практик в Україні»
- Дузь Анастасія Олексіївна, учениця 9 класу Ліцею № 157 Оболонського району м. Києва, з доповіддю «Структура та організація освітнього процесу в КМА В кінці XVII – першій половині XVIII століть»
- Павлова Марія Андріївна, учениця 11 класу ПП «Київський ліцей «Гоу Айтінс Скул», з доповіддю «Оцінка кількості загиблих в Ізраїльсько-палестинському конфлікті (2023-2024 рр.) у висвітленні міжнародних медіа»
- Телеш Давид Олександрович, учень 10 класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з доповіддю «Основоположення метафізики як науки»
- Філоненко Марія Ігорівна, учениця 9 класу Ліцею № 157 Оболонського району м. Києва, з доповіддю «Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир в часи імперської окупації України (ХVІІІ-ХІХ ст.)».
Тези всіх пошуковців будуть надруковані у збірці матеріалів IIІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених та здобувачів освіти: «ШЛЯХ В НАУКУ: ПЕРШІ КРОКИ».
Захід мав наукову та профорієнтаційну спрямованість.