Щоденник Конкурсу. Завершення.
Історія знає приклади, коли великі математики розпочинали свій науковий шлях у дитинстві, завдяки своїм феноменальним здібностям. Сподіваємось, цю традицію продовжить наш Любомир Янчук, який написав свою конкурсну роботу в 11 років і став учасником II етапу! Як написав Любомир у своєму мотиваційному листі, його зацікавило використання дробів у повсякденному житті — і це є яскравим прикладом того, як у людині народжується вчений, адже шлях у науку починається з бажання дізнатися більше про те, що оточує нас у навколишньому світі!
Любомир став наймолодшим учасником серед 1454 учнів, які брали участь у міському етапі, і ми раді бачити його у родині Київської МАН. Віват, Любомире!
Іван Соломаха, конкурсант у секції "Польська мова", створив свій переклад поеми "Бал в опері" польського автора Юліана Тувіма. І журі визнало цей переклад настільки досконалим, що запропонували йому опублікувати це у польських виданнях! Браво, Іване!
Ну і наостанок — як завершальний акорд у нашій МАНівській поліфонії Особистостей - історії Мяснікова Кіріла (секція "Біологія людини") та Халявка Нікіти (секція "Охорона здоров'я"). Вони довели: мистецтво й наука дуже сильно між собою пов'язані, і творчій людині насправді цікаве все! Ці хлопці ‒ переможці різноманітних світових змагань зі спортивних бальних танців, Кіріл навіть нещодавно став чемпіоном світу в Ірландії у віковій категорії "Молодь". І вони обидва написали наукові роботи, у яких досліджують, як хореографія впливає на інтелектуальні здібності дитини (робота Нікіти Халявка) та як запобігти м'язовим та суглобовим болям при професійних заняттях танцями (робота Кіріла Мяснікова). Пишаємось вами, Нікіто та Кіріле!
І пропонуємо всім насолодитись ефектними фото наших юних науковців-танцюристів!