Проєкт «Відверто про професію» повертається

Проєкт «Відверто про професію» повертається Раді запросити всіх зацікавлених на вебінар «3D/Motion дизайнер: від навчання до першої роботи», що походитиме у вівторок 26 вересня з 16:00 до 17:30.

Існує упередження, що дизайн ‒ це один з найпростіших способів увійти у світ IT, адже вам не потрібно мати прикладні математичні знання та писати код. Але на жаль це ‒ міф, адже аби справді стати експертом в дизайні, потрібно пройти не найпростіший шлях та докласти чимало зусиль, перш ніж досягнути професійної впевненості та вже за деякий час почати працювати в компанії мрії. На щастя, цей шлях можна суттєво спростити, сфокусувавши зусилля у вірному напрямку.

З чого почати, які плюси/мінуси професії, де навчатись та які навички розвивати розкаже Михайло Кондратенко, 3d/motion дизайнер в Sigma Software, однієї з найбільшої IT компанії в Україні.

Спікер:

Михайло Кондратенко

Creative та Visual дизайнер, артдиректор, частина дизайн команди Sigma Software. Михайло має понад 10 років досвіду роботи в індустрії веб та графічного дизайну. Йому подобається все, що стосується анімації, 3D, типографіки, брендингу та дизайну продуктів. Його проєкти було неодноразово номіновані та відзначені в рамках:

- 2x Honorable Mention on Awwwards 2017&2022

- SITE OF THE DAY on Awwwards 2023

- 8x Featured on Behance

- Behance Appreciation Award / Portfolio Reviews 2017 

Приєднуйтесь за посиланням:

https://eba-ua.zoom.us/j/86234391129

Meeting ID: 862 3439 1129

Версія для друку Опубліковано: 25 Вересня 2023